Shirley Valentine
Willy Russel szívmelengető és sziporkázóan humoros sikerdarabját új fordításban Balsai Móni nagyszerű alakításával állította színpadra a Liza a rókatündér című film rendezője.
Willy Russel szívmelengető és sziporkázóan humoros sikerdarabját új fordításban Balsai Móni nagyszerű alakításával állította színpadra a Liza a rókatündér című film rendezője.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2025. Januar 24. Freitag, 19:00
Willy Russel:
SHIRLEY VALENTINE
A kiváló humorú Mrs. Bradshaw kénytelen a konyhafallal megbeszélni az élet nagy kérdéseit. Mihez kezdjen a barátnőjétől ajándékba kapott
repülőjeggyel? Elhagyja-e Liverpoolt és a férjét? Elhajózzon-e Kolombusz Kristóffal Klitorisz szigetére?
Mindeközben szembesül fiatalkori önmagával, a szabadszellemű Shirley Valentine-nal.
Willy Russel szívmelengető és sziporkázóan humoros sikerdarabját új fordításban Balsai Móni nagyszerű alakításával állította színpadra a Liza a rókatündér című film rendezője.
Játssza: BALSAI MÓNI
Alkotók
Fordította és rendezte: UJJ MÉSZÁROS KÁROLY
Díszlet: FEKETE ANNA
Jelmez: KÁRPÁTI ENIKŐ
WillyRussel engedélyét a Negus-Fancey Agents Limited (London) és a Hofra KFT Közvetítette.
Az előadás a Jászai Mari Színház és a Garázs Színház közreműködésével, az NKA támogatásával jött létre.
Erkel Ferenc BÁNK BÁN Opera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal A produkció szövege és zenei anyaga a mű ős- és baritonváltozatának felhasználásával jött létre.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
A tavalyi, elsöprő sikerű, telt házas est után 2026 nyarán ismét felejthetetlen élményre készül a közönség: az EDDA Művek visszatér a Margitszigeti Színház színpadára – ezúttal egy monumentális, szimfonikus hangzású koncerttel.
Bátorság, barátság, szerelem. Fordulatokkal teli, zenés, végvári vitéz sztori Fekete István regényéből az Újszínház színpadán.
Demjén Ferenc jubileumi koncertje 30. alkalommal 80 évesen!
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!