program


R.Thomas: Szegény Dániel
8

R.Thomas: Szegény Dániel

Robert Thomas: Szegény Dániel
Krimi 2 részben.

A Karinthy Színház előadása.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Mandag, 11. Februar 2013 19:00

A szerző, aki eredeti szakmáját tekintve színész, több nagysikerű krimi, és krimi jellegű vígjáték szerzője. Ő jegyzi többek között a filmen és színpadon is nagyon sikeres Nyolc nő-t. Erényei: a szellemes és mulatságos párbeszédek, a parádés szerepek, melyeket kiváló színészek alakítanak, és mindenek előtt a feszes és izgalmas cselekmény - amiről most nem is mondunk többet, sőt Önöket is arra kérjük, hogy ne mondják el a történetet ismerőseiknek, hadd legyen nekik is lélegzetelállító a végkifejlet.

Aktuelt


Különleges est vár ránk a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésszel, rendezővel, érdemes művésszel, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagjával, amelyen úgy érezhetjük majd magunkat, mintha egyszerre lennénk jelen egy színházi próbán és magán az előadáson.

Két generáció, két eltérő szemlélet. Kinek kell igazodnia a másikhoz? Ki fogja megérteni a másikat és hogyan? A Felső szomszédok egy szellemes, szerethető, ellenállhatatlan darab, amely minden generációnak megnyitja a szívét – túl azon, hogy elgondolkodtat minket a saját kapcsolatainkon.

A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

Follow us!


PÅ PLAKATEN


Rúzsa Magdi koncert

Egri Vár, Egri Szabadtéri Várszínház

Rúzsa Magdolna 20 éve állócsillag a popszakma egén nem véletlenül ő kapta 2025-ben a GLAMOUR Women of the Year Ikon…

Ad

BORBAN A VÍGASSÁG - operettgála

Városmajori Szabadtéri Színpad

Igazi nyári színházi élmény: fülbemászó operettslágerek, látványos jelmezek, humor, szerelem és életöröm egy színpadon, sztárvendégként Oszvald Marikával.

Ad

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test,…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.