Program


RögvEst

RögvEst

RögvEst
100% improvizáció
A Momentán Társulat előadása.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2016. november 8. kedd, 14:30

Interaktív impró-show – szórakoztató előadás a közönség ötletei alapján*.

A Momentán Társulat 2003 óta sikerrel játszott előadása 100% improvizáció. Nincs megírt szöveg, nincsenek előre kidolgozott poénok, nincsenek beépített nézők. Minden jelenet a közönség előtt, a nézők ötletei alapján születik. Elég, ha mondasz egy műfajt, egy helyszínt vagy egy foglalkozást, és máris a színpadon látod viszont.

Rövid, pörgős jelenetek, tele fordulatokkal és váratlan megoldásokkal. Egyetlen este alatt járhatsz lakótelepi fürdőszobában és illegális kaszinóban, találkozhatsz irigy kalózokkal és zaklatott HR menedzserekkel, elleshetsz intim hálószobatitkokat és mesteri meggymagozó technikákat, sőt főhősévé válhatsz egy romantikus, improvizált dalnak is.

Megszólalni nem kötelező. De érdemes.

* Interaktív = kölcsönös, közvetlen kapcsolaton alapuló
Improvizáció = rögtönzés, előzetes felkészülés nélküli előadás
Show = látványos szórakoztató műsor
Szórakozik = (társaságban) pihenést, felüdülést jelentő foglalatossággal kellemesen tölti idejét
Előadás = irodalmi, zenei stb. alkotásnak, látványosságnak, műsorszámnak közönség előtti bemutatása
Közönség = embereknek valamely szempontból összetartozó vagy egybegyűlt csoportja, rendszerint mint nézők vagy hallgatóság
Ötlet = hirtelen támadt (meglepő) gondolat

A Momentán Társulat az idén 10. szülinapját ünneplő interaktív improvizációs színház. Kilenc fiatal,akik „civilben” rendező, producer, dramaturg, látványtervező, dráma-pedagógus, tanár, tréner, zenészzeneszerző, műsorvezető. Együtt: imprószínészek. A 2013/14-es évadban, a szülinap jegyében tradíció és megújulás: jól ismert előadások – RögvEst, Fröccs, Nulladik Óra, Ütközet – és új arcok, új játékok, új formák, új lendület

Rendező: A társulat

Ajánlatunk


A Dohány utcai zsinagóga színpadán lép fel a világzene egyik legnagyobb legendája, a Grammy-díjas Gipsy Kings by Diego Baliardo 2026. augusztus 30-án, vasárnap este 8 órakor.

Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Örvény, Etűdö

December eljövetele nemcsak a tartós hideg beköszöntét jelenti, hanem az ünnepi fényekbe öltöztetett utcákat, a karácsonyi vásárok forgatagát és a friss sült gesztenye illatát is. Elkezdődik a karácsonyi készülődés, melynek egyik elengedhetetlen eleme a Diótörő.

Kövess minket!


További ajánlataink


Sztárestek zongorával - Diana Damrau

Magyar Állami Operaház

A koloratúrszoprán szerepek koronázatlan királynőjeként ismert Diana Damrau az operaszínpadok mellett kivételes dalénekesként is világszerte ünnepelt művész.

WICKED Szép

Erkel Színház

A Wicked egészen különleges történetet mesél el egy váratlan, ám annál mélyebb barátságról két fiatal nő között: a gyönyörű és…

Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!