Pégazz & l'Hélicon / Ôtrium / Players (FR)
Ezen a kétrészes koncerten két egyedi hangú francia zenekar mutatkozik be az Opus közönsége előtt, amelyek a Pégazz & l'Hélicon jazzkollektíva égisze alatt alakultak meg.
mehr
Ezen a kétrészes koncerten két egyedi hangú francia zenekar mutatkozik be az Opus közönsége előtt, amelyek a Pégazz & l'Hélicon jazzkollektíva égisze alatt alakultak meg.
mehr
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2023. Februar 18. Samstag, 20:00
A Quentin Ghomari trombitás vezette Ôtrium egy következetes úton haladó akusztikus zenekar, nyers és közvetlen hangzással. Tagjai éppúgy képesek hallgatni, mint elemi erővel alkotni, zenéjük ennek köszönhetően telis-tele van dallamokkal, miközben előszeretettel játszik a csenddel is. Hol elgondolkodtató és álomszerű, hol vad és határozott zenei világuk középpontjában a kifejezőkészség, az interakció és a spontaneitás áll.
A Players tagjai régóta játszanak együtt különféle formációkban, ez keltette fel bennük a vágyat egy saját együttes iránt, amelyben főszerepet kaphat a szabadság, a játékosság és a transz bizonyos formája. Az eredeti és alkalmazkodó hangszerelésű „zsebzenekarban” a fúvós és ütős hangszerekhez szintetizátor társul: az elektronika nemcsak változékonyságot biztosít, hanem elképesztően gazdag hangzási lehetőségeket is megnyit a trió előtt.
Közreműködik:
ÔTRIUM:
Quentin Ghomari - trombita
Yoni Zelnik - nagybőgő
Antoine Paganotti - dob
PLAYERS:
Julien Soro - tenor- és szopránszaxofon, billentyűs hangszerek, pingpongütő
Stéphan Caracci - vibrafon, billentyűs hangszerek, pingpongütő
Ariel Tessier - dob, pingpongütő
Az asztalfoglalás a jegyvásárlás során automatikusan megtörténik.
Páratlan számú ülőhely foglalásánál előfordulhat, hogy az asztalt meg kell osztania másokkal.
Vacsoravendégeinknek 19 órai érkezést javaslunk.
Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!
Telefon: +36 1 216 7894
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
New York, Peking, Dubai, Las Vegas, Monte Carlo és Tokió után újra Budapesten Az illúzió mesterei! Világhírű bűvészek és az…
Ajándékozz élményt szeretteidnek! Ünnepeljünk együtt Nyári Károly felejthetetlen Budapesti Karácsonyi Koncertjén 2025. december 27-én 19:30-kor a Kongresszusi Központban!
Nuremberg amerikai történelmi film, 148 perc, 2025 angol és német nyelven, magyra felirattal
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!