Nosztalgia bérlet:Jövőre veled ugyanitt
A Pesti Művész Színház vígjátéka.
A Pesti Művész Színház vígjátéka.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2025. April 28. Montag, 15:00
Bernard Slade 1975-ben írta e nagysikerű vígjátékát, amelyet Tony-díjra jelöltek, majd a filmadaptációjáért az Oscar-jelölést is begyűjtötte. A darab több mint 1400 előadást ért meg a Broadwayn, a világ több országában is bemutatták.
A történet szereplői Doris és George, akik mással élnek házasságban, mégis minden évben egy februári hétvégét egymással töltenek, az évek során pedig a kaland mély emberi kapcsolattá válik.
Szereposztás:
George: Egyházi Géza,
Doris: Fogarassy Bernadett
Írta: Bernard Slade,
Rendező: Márton András, Jászai Mari-díjas művész
Műsoridő: 150 perc két részben egy szünettel
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Lírai dalszövegeivel, szüntelen kísérletezőkedvével és Bocskor Bíborka azonnal felismerhető, érzékeny előadásmódjával a Magashegyi Underground immár két évtizede a hazai alternatív pop egyik legeredetibb formációjának számít.
A Nemzeti Filharmonikusok 2026/2027-ben is izgalmas koncertekkel várja közönségét. Remekművek, ritkaságok, opera, versenymű, szimfonikus zene, oratórium! Világhírű szólisták és karmesterek!
Arany János klasszikus balladájának háttértörténete sziporkázó humorral, szórakoztató show elemekkel átszőve elevenedik meg a Nagyszínpadon.
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!