Programm


Múzeumi programjegy (szerdánként 18-20 óra között) (06)
3

Múzeumi programjegy (szerdánként 18-20 óra között) (06)

Érvényes a Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár programjaira, valamint a múzeumi kiállításokra szerdánként 18-20 óra között.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

PROGRAM:

100 tárgy – 100 történet

Speciális tárlatvezetések a 100 év – 100 tárgy című kiállításunkban:

2016. április 27. (peszah ötödik napja) Radnóti Zoltán rabbi

2016. május 4. (jom hasoá előestéje) Galambos Ádám

2016. május 11. (jom háácmáut előestéje) Borgula András

2016. május 18. Darvas István rabbi

2016. május 25. Nyáry Krisztián

2016. június 1. Frazon Zsófia

2016. június 8. Fritz Zsuzsa

A vezetéseket szerdánként 18-20 óra között tartjuk. A programok előreváltott jeggyel látogathatók. Felhívjuk látogatóink figyelmét, hogy a pénztárunk 17:30 kor zár, de online jegyvásárlásra ezt követően is lehetőség van.

Unser Angebot


A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

A Vági Bence művészeti vezető által megálmodott alkotás klasszikus meséket megidéző története szerint Kristály-világ úrnője elvesztette hitét az emberi érzelmekben, ezért befagyasztja a világot, és csillogó, ám jeges falak közé zárkózik

Follow us!


Angebote


ÁLOMUTAZÓ Szép

Erkel Színház

Az álmok életre kelnek az Erkel színpadán! Ajándékozz karácsonyra élményt az Álomutazó mesés kalandjával az egész családnak! Jegyek kaphatók!

Ad

Recirquel: Walk My World

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

Az idei év legmonumentálisabb karácsonyi ajándéka: Walk My World ajándékutalvány.
Ne keress tovább! Vedd meg sorbanállás nélkül!

Korszakzáró koncert a legendás alkotóval és felejthetetlen dalokkal.

Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!