program


MET 2022/2023 - Blanchard: Bajnok

MET 2022/2023 - Blanchard: Bajnok

Élő operaközvetítés a New York-i Metropolitan Operából egy szünettel, 200 perc, 2023
angol nyelven, magyar felirattal

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Lørdag, 29. April 2023 19:00

Rendező: James Robinson
Vezényel: Yannick Nézet-Séguin
Szereplők: Latonia Moore (Emelda Griffith), Ryan Speedo Green (Young Emile Griffith), Eric Owens (Emile Griffith), Stephanie Blythe (Kathy Hagan)

Új produkció

A hatszoros Grammy-díjas zeneszerző, jazz-zenész, Terence Blanchard a Met történetének első afroamerikai operaszerzője: Fire Shut Up in My Bones című művét 2021 őszén – az évad nyitódarabjaként - mutatta be egyöntetű elismeréssel a világhírű operaház. Új darabjában, a Championban Emile Griffith bokszoló történetét meséli el, aki az ismeretlenségből lett világbajnok. A fiatal ökölvívót Ryan Speedo Green basszusbariton alakítja, míg a bokszoló idősebb énjét, akit múltja szellemei kísértenek, a basszusbariton Eric Owens énekli. A szoprán Latonia Moore a bajnok elhidegült édesanyjaként, Stephanie Blythe mezzoszoprán pedig Kathy Hagan bártulajdonosként kap szerepet a történetben. Blanchard második Met-premierjét ismét a James Robinsonból és Camille A. Brownból álló rendező-koreográfus csapat renezi (a 2019-20-as évadban bemutatott Porgy és Bess, valamint a 2021-22-es évadban játszott Fire Shut Up in My Bones színpadraállítói).

A 2022/23-as MET-évad további közvetítései itt érhetők el>>>

Jegyinformációk

Jegyek kaphatók az Uránia jegypénztárában, online felületén, valamint az Interticket hálózatában.

Belépőjegy: 4900 Ft
Továbbra is van lehetőség 4500 Ft-ért kedvezményes jegy váltásra azoknak, akik az évad legalább öt különböző előadására váltanak jegyet egyszerre.

 

Forgalmazó: Cikanek Management

Aktuelt


Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és a teátristák fantáziája.

Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

Follow us!


PÅ PLAKATEN


Recirquel: Walk My World

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

Az idei év legmonumentálisabb karácsonyi ajándéka: Walk My World ajándékutalvány.
Ne keress tovább! Vedd meg sorbanállás nélkül!

TOM SMITH - AN INTIMATE SHOW FROM EDITORS FRONTMAN

Akvárium Klub Nagyhall

Az Editors frontembere, Tom Smith intim hangulatú koncerten, az Akvárium ültetett nagytermében mutatja be a There Is Nothing in the…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.