MET 2021/2022 Donizetti: Lammermoori Lucia
Az örült szerelem bel canto operája Nadine Sierrával és Javier Camarenával.
Az örült szerelem bel canto operája Nadine Sierrával és Javier Camarenával.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2022. Mai 29. Sonntag, 18:00
MET 2021/22 - GAETANO DONIZETTI: LAMMERMOORI LUCIA
Élő operaközvetítés a New York-i Metropolitan Operából két szünettel, 205 perc, 2022
olasz nyelven, angol és magyar felirattal
Rendező: Simon Stone
Vezényel: Riccardo Frizza
Szereposztás: Nadine Sierra (Lucia), Javier Camarena (Edgardo), Artur Ruciński (Enrico), Matthew Rose (Raimondo)
Az elmúlt évadokban Nadine Sierra virtuóz vokalizmusával és magával ragadó színpadi jelenlétével aratott sikert a Metben mint Gilda a Rigolettóban, Susanne a Figaró házasságában és Ilia az Idomeneóban. Most a repertoár egyik legfélelmetesebb szerepét, a Lammermoori Lucia kísérteties hősnőjének szerepét ölti magára, aki megöli a számára kijelölt férjet, hogy szerelméé lehessen, de tettének súlyába beleőrül. Az operát az ausztrál színház- és filmrendező, Simon Stone felvillanyozó, új színpadraállításában, Riccardo Frizza vezényletével láthatjuk. Javier Camarena Lucia szerelmeként, Edgardóként járul majd hozzá a bel canto tűzijátékhoz. A bariton Artur Ruciński alakítja majd Lucia testvérét, Enricót, és a basszista Matthew Rose Raimondót, Lucia oktatóját.
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy az előadás kezdete után helyfoglalásra csak az emeleti oldalkarzaton van lehetőség. A késve érkezők a szünetben foglalhatják el helyüket.
Megértésüket köszönjük!
Az Uránia Nemzeti Filmszínház Igazgatósága
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
Karinthy műve minden idők egyik legjobb betegségmemoárja, és világirodalmi szempontból is egyedülálló alkotás. Szívszorító nyomozás a „nagy diagnózis” után. Egészségből a betegségbe- ez minden ember rémálma, és élete második felének szinte elkerülhetetlen nagy változása.
Már elérhetők a 2026-os évad első jegyei a Recirquel társulat Walk My World című monumentális immerzív produkciójára.
A "Zene-Bor" ünnepén december 30-án hagyományosan nagyszabású gálakoncertet ad a 100Tagú Cigányzenekar.
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!