Mély Levegő
Talán mindenki életében eljön az a pont, amikor legszívesebben visszaköltözne a gyerekszobájába és végignézné élete legfontosabb döntéseit. Læs mere
Talán mindenki életében eljön az a pont, amikor legszívesebben visszaköltözne a gyerekszobájába és végignézné élete legfontosabb döntéseit. Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 30. November 2024 19:00
Az előadás főszereplője, a kisgyerekes, képzőművész Vera arra keresi a választ, hogy miért úgy történtek vele a dolgok, ahogy. Az előadás egy válás története, de annál még sokkal több. Szó van benne elnémulásról és szembenézésről, emlékekről, lazaságról, hóhullásról és kánikuláról, de legfőképpen az önmagunkhoz való hazatalálásról.
Halász Rita Mély levegő című első regényével elnyerte a 2021-es Margó-díjat, és ugyanabban az évben a Libri Irodalmi Díj 10 legjobb könyvet tartalmazó listájára is felkerült.
Pálos Hanna színművész, a budapesti Katona József Színház tagja jelentős szerepek nagyszínpadi megformálása után most egy sokkal intimebb, személyesebb és közvetlenebb produkcióban látható.
Szereplők:
Pálos Hanna
Csizmás András / Ajtai Péter (Nagybőgőn közreműködik)
Stáb:
Író: Halász Rita
Színpadra alkalmazta: Zsigó Anna és Pálos Hanna
Dramaturg: Zsigó Anna
Látványtervező: Keresztesova Veronika
Zene: Csizmás András
Asszisztens: Dicső Dorka
Plakátfotó: Bartha Máté
Plakáttervező: Csáfordi László
Producer: Orlai Tibor
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Tóth Péter – Mechler Anna A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató
Műsor Dvořák: VII. (d-moll) szimfónia, op. 70 szünet Bartók: A kékszakállú herceg vára, op. 11, Sz. 48, BB 62
József Attila műveit úgy olvasom, mint a szent könyveket, és néha, mintha a saját gondolataimat látnám leírva. Az előadással az…
Egy este, ahol 30 féle rosé, nyárhangulat és könnyed ízek találkoznak a Time Out Market Budapest különleges kóstolóeseményén.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.