Program


MÉG EGYSZER HÁTULRÓL
6

MÉG EGYSZER HÁTULRÓL

Az elmúlt negyedszázad talán legbravúrosabb és egyben legsikeresebb bohózata. A maga nemében remekmű, egy briliáns kommersz mestermunka. Népszerűségének titka nemcsak kitűnő alaphelyzetében rejlik, - mely egy vidéki angol haknitársulat színfalak előtti és színfalak mögötti életét festi elénk, hol élénk, hol még élénkebb színekkel..

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Monday, October 25 2010 7:00PM

Még egyszer hátulról (Noises Off) bohózat
Az ÚJ SZÍNHÁZ előadása

Az elmúlt negyedszázad talán legbravúrosabb és egyben legsikeresebb bohózata. A maga nemében remekmű, egy briliáns kommersz mestermunka. Népszerűségének titka nemcsak kitűnő alaphelyzetében rejlik, - mely egy vidéki angol haknitársulat színfalak előtti és színfalak mögötti életét festi elénk, hol élénk, hol még élénkebb színekkel, - hanem elsősorban abban, hogy szerzője ezt a normális és egyben abnormális világot egyszerre tudja a legnagyobb szeretettel és a legmaróbb gúnnyal ábrázolni.

Író: Michael Frayn
Fordító: Hamvai Kornél

Rendező: Jirí Menzel

Dramaturg: Hársing Hilda
Jelmez: Balla Ildikó
Díszlet: Zeke Edit
Súgó: Farkas Erzsébet
Ügyelő: Rovó Rézi
Rendező munkatársa: Hajdinák Judit, Szabó G. László

Our offer


A rainbow of sounds from the orchestra, enigmatic dialogues and mysterious riddles. Not to mention a treacherous dwarf and a glorious young hero. Who after slaying a dragon and tasting its blood, is able to understand the prophetic singing of a bird. And then crosses through a wall of fire to discover both the woman who is his mate and, through his love for her, fear.

There can hardly be imagined in our time a work that conveys a more important message to humanity, as it debates the possible fate of the earth, about threats to the natural environment than Götterdämmerung does. Perhaps there is still time for us to return the ring to the Rhinemaidens.

A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.

Follow us!


Suggestions


LUKÁCS BÉRLET

Nemzeti Filharmonikusok, Pesti Vigadó Díszterem

A nemzetközi repertoár és a magyar zene párbeszéde: ezt kínálja világhírű előadókkal a Nemzeti Filharmonikusok Lukács bérlete 2026/2027-ben. Tarts velünk!

Ad

Traviata

Magyar Állami Operaház

Kolonits Klára és Sáfár Orsolya, valamint Boncsér Gergely és Brickner Szabolcs mellett Megyimórecz Ildikó és Bartos Barna is színpadra lép…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.