Program


Liliomfi
5

Liliomfi

Korszerű előadás, mai üzenet születhet, melyben Liliomfi, Szellemfi mellett Petőfi szelleme is segítségünkre lesz (Színészdal). Játssza színházunk teljes társulata, rendező: Szelle Dávid.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Sunday, March 20 2022 5:00PM

Liliomfi

A klasszikus vígjáték nemcsak kiváló karakterábrázolásával, fergeteges helyzetkomikumaival kínál lehetőséget színésznek, társulatnak, hanem felidézi a magyar színjátszás hőskorát, kikerülhetetlenül szól a színészélet nehézségeiről, visszásságairól, a tehetségek és dilettánsok örök harcáról, a folyamatos pénzhiányról, az elkötelezettségről és árulásokról.

Szereposztás
LILIOMFI............................................... Szelle Dávid
SZELLEMFI.......................................... Keresztesi László
SZILVAI TÓDOR................................... Koscsisák András
KAMILLA............................................... Pap Lívia
MARISKA.............................................. Egri Zsófia
KÁNYAI................................................. Molnár Ervin
ERZSI................................................... Kárpáti Barbara
GYURI................................................... Murvai Márton
SCHWARTZNÉ..................................... Kovács Ágnes Magdolna
ADOLF SCHWARTZ a fia..................... Németh Ádám

Zeneszerző: Süle Zsolt
Jelmeztervező: Justin Júlia
Játéktér: Szelle Dávid
A rendező munkatársa: Kárpáti Barbara
Rendező: Szelle Dávid

Our offer


Csukás István, újra az Újszínház színpadán. Ezúttal, talán a legnépszerűbb meséjének színpadi adaptációját mutatjuk be, kicsik és nagyok örömére.

Ez a Carmen szenvedélyről, szabadságról és végzetről mesél – egyszerre modern és hagyománytisztelő, látványos és provokatív, mélyen emberi és elementáris erejű. A Szegedi Szabadtéri Játékok közönségét idén nyáron egy felejthetetlen operaélmény várja. Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy az előadás erős hanghatásokat alkalmaz!

A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.

Follow us!


Suggestions


Recirquel: Walk My World

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

Minden Walk My World normál jegy most csak 12 900 Ft! Ne maradj le egy felejthetetlen élményről! Rajongóknak kötelező!

Ad

Midnight Music Szép

Budapesti Fesztiválzenekar, Várkert Bazár, Nagyterem

Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?

Péter Tóth - Anna Mechler Beauty and the Beast World premiere Fairy tale opera in Hungarian with Hungarian and English…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.