Lehetek őszinte? - Elek Péter önálló estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2026. január 16. péntek, 18:00
Azt mondják, ha egy problémával kapcsolatban végre őszinték vagyunk magunkhoz, akkor félig már meg is oldottuk.
Persze, hogy melyik felét, azt nem tudjuk. A nehezebbet? A kínosabbikat? A költségesebbiket? Fogalmunk sincs.
Szó lesz párkapcsolati játszmákról, férfi-női őszintétlenkedésekről, jó és rossz ízlésről és természetesen zenéről.
A legnagyobb tabuk sincsenek biztonságban és ha a problémákat feloldoznunk nem is sikerül, legalább röhögünk rajtuk egyet. (És így már félig meg is oldottuk?)
Elek Péter legújabb önálló estjében a tőle megszokott stílusban dolgozza fel ezeket humorosan, korábban még sohasem hallott vadonatúj történetek, viccek formájában.
Jöjjenek el és nevessenek és kapjanak válaszokat, de természetesen csak azután, miután elhangzott a legfontosabb kérdés: "Lehetek őszinte?"
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
Az 50 éves Kecskemét Táncegyüttes évadzáró műsora – Jövőnk hagyományában
Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda
Szerelem, zsarnokság, hazaszeretet, könny és halál. Hogyan értelmezi egymást a történelem és az irodalom? Elpusztítható-e egy egész nép, egy teljes kultúra? Mi bújik meg legendák fénytörésében A walesi bárdok jól ismert sorai mögött még, három idősíkban: saját idejében, Arany János jelenében és hogyan hat a nemzet „Arany” -a ma ránk?
Hat év után ismét visszatér Budapestre a legendás olasz zeneszerző testvérpár, Guido és Maurizio de Angelis, akik 2026. november 6-án…
Kétnapos budapesti fesztivál prémium rumokkal, kraftsörökkel, kóstolókkal - összesen több, mint 150 különleges itallal a Time Out Marketen.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!