Program


Közelebb
6

Közelebb

Két nő és két férfi útjai keresztezik egymást a nagyvárosban, ahol legjobb a névtelen szex. Lazíts… Ne legyél beszari. Az élet kockázat nélkül halál. Csak hagyd, hogy szeressenek.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Thursday, May 25 2023 7:30PM

Patrick Marber: Közelebb

London, 1997.
Szomorú és magányos vagy? Meghittségre és közelségre vágysz, de komplexusaid vannak? Gyere közelebb… Nem kell igazat mondanod – mindenki a hazugságokat szereti. A hazugság a legnagyobb élvezet, amiben egy lánynak része lehet anélkül, hogy levetkőzne.

Szereplők:
Pindroch Csaba
Gubás Gabi
Mózes András
Tóth Eszter

Fordította: Upor László
Dramaturg: Perczel Enikő
Jelmeztervező: Benedek Mari
Díszlettervező: Kiss Benedek Kristóf, Kalászi Zoltán
Súgó: Andrási Kata
Rendezőasszisztens: Ozoroczki Erika
Rendező: Horváth Csaba

Az előadást 18 éven felüli nézőinknek ajánljuk!

Our offer


1000 m2, 3 magical worlds, 18 UV-painted minigolf courses, phosphorescent balls, golf clubs and an overwhelming 3D experience guaranteed!

Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.

Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.

Follow us!


Suggestions


REBECCA Szép

Erkel Színház

Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!

Ad

Mága Zoltán - XVIII. Budapesti Újévi Koncert

Papp László Budapest Sportaréna

2026. január 1-én immár tizennyolcadik alkalommal kerül megrendezésre Mága Zoltán Budapesti Újévi Koncertje, Magyarország és Európa egyik legjelentősebb kulturális eseménye.

Giuseppe Verdi AIDA Opera in three parts, four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.