KIVÁLASZTOTTAK
Mit tennél, ha egyik napról a másikra eltűnnének a zsidók? Mind egy szálig, kivétel nélkül! Előjel, magyarázat, jótanács és (persze, mivel zsidók) pénz nélkül marad a világ.
Mit tennél, ha egyik napról a másikra eltűnnének a zsidók? Mind egy szálig, kivétel nélkül! Előjel, magyarázat, jótanács és (persze, mivel zsidók) pénz nélkül marad a világ.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Onsdag, 06. Oktober 2021 19:30
KIVÁLASZTOTTAK
Mihez kezdjenek most a neonácik? Kit utáljanak? Mihez kezdjenek a zsidó (vagyis bármely) színház alkalmazottjai? Honnan szerezzenek pénzt? Mihez kezdjen a Kereskedelmi Világbank? Mármint… lesz-e ott egyáltalán valaki?
A Gólem Színház kabaréja a zsidókról fog szólni. Vagyis a zsidók hiányáról. Mi, itt a Gólemben nagyon szeretünk zsidózni. Az egész ország szeret zsidózni. De hogy lehet zsidózni, ha nincsenek zsidók?
Mert zsidózás lesz, mint egy rendes kabaréban. Élő zene, dalbetét lesz, mint egy rendes kabaréban. Vicces jelenetek lesznek, mint egy rendes kabaréban. Nyílt őszinteség, burkolt őszinteség lesz, mint egy rendes kabaréban. Egy dolog nem lesz, ami egy rendes kabaréban mindig van: zsidók. Mert, ugye, eltűnnek… Most mihez kezdjen a világ?
Játsszák:
EGRI MÁRTA
KATONA LÁSZLÓ
NÁDASI IVÁN
SIPOS VERA
TASNÁDI BENCE
Írták:
KISS JUDIT ÁGNES
MAROS ANDRÁS
NÉNYEI PÁL
SZABÓ BORBÁLA
Zenélik: SZILÁGYI MÁRTON, VÁRVÖLGYI SZABOLCS, WOLFORD BENJAMIN,
vagyis az ED IS ON zenekar
Zeneszerző: Várvölgyi Szabolcs
Dramaturg: Németh Virág
Díszlet: Borgula András
Jelmez: Katics Veronika, Simon Ferenc István
Műszaki vezető: Nádasi Iván
Produkciós vezető: Marcsa Barbara
A rendező munkatársa: Kern Dóra
Rendezte: BORGULA ANDRÁS
A DEKK, a Füge Produkció és a Gólem Színház közös produkciója.
Támogató: EMMI
Fotók: Gordon Eszter
Élő koncertközvetítés Berlinből, 120 perc, 2025 Német nyelven
Az Oltári srácok az Arénában 2026 februárjában nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk
Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.
Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!
A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.