Program


Kippkopp és Tipptopp
6

Kippkopp és Tipptopp

Kultkikötő és Összpróba produkció.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Friday, August 08 2025 10:30AM

Kippkopp, a gesztenyefiú tűvé teszi a rétet, hogy játszópajtást keressen magának. Ám hiába találkozik az erdő-mező állataival, senki sem ér rá játszani vele: mindenkinek fontosabb dolga van. Nemsokára a szél berepíti a rétre Tipptoppot, a gesztenyekislányt, aki éjszakai szállást keres magának. Ám sajnos nem tud segíteni neki senki, mert igazán nem tudja más, mire is van szüksége. Vagy talán mégis?

Marék Veronika varázslatos meséi alapján írt történet az egymásra találásról és barátságkötésről szól, arról, hogyan is vehetjük észre azt, ha valaki fontos nekünk.

Marék Veronika meséi alapján írta: Jeli Viktória

Játsszák: Hevesi László, Kövesi Csenge

Díszlet, jelmeztervező: Molnár Anna
Jelmezkivitelező: Kenyeri Orsolya
Díszletkivitelező: Hajdú Judit, Kakuszi Zoltán, Tóth Zsuzsanna

Rendező: Mórocz Adrienn

Fotó: Böröczky Bulcsó

 --

Az előadás hossza 45 perc.

Ajánlott 3 éves kortól.

Online bankkártyával, illetve OTP és MBH SZÉP-kártyával is megvásárolhatja jegyét.

Our offer


Zorán tripla koncertre invitálja közönségét 2026. február 21-én és 22-én a Budapest Kongresszusi Központba. Kiváló zenésztársaival áll színpadra, ahol a legnagyobb slágerek mellett, különleges zenei csemegék is felcsendülnek majd.

A Budafoki Dohnányi Zenekar ikonikus karácsonyi koncertshow-ja az idei évben is grandiózus látvánnyal, elsöprő zenei élménnyel várja a látogatókat. A klasszikus zene, a pop, a jazz, a tánc, a néptánc, a légtornászat és a minőségi show-műsorok kedvelőit várjuk szeretettel december 28-án az MVM Dome-ba!

Szőcs Artur rendező napjainkba helyezi az eredetileg több mint hatvan éve játszódó történetet, s ekképp egy okosotthon technikai csodái is tovább komplikálják az eredeti bonyodalmakat

Follow us!


Suggestions


Szuvidált szenvedélyek

Belvárosi Színház

Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom? Egy zseniális séf és egy…

Recirquel: Walk My World

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

Már elérhetők a 2026-os évad első jegyei a Recirquel társulat Walk My World című monumentális immerzív produkciójára.

December eljövetele nemcsak a tartós hideg beköszöntét jelenti, hanem az ünnepi fényekbe öltöztetett utcákat, a karácsonyi vásárok forgatagát és a…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.