Jó éjszakát MÁD! - Tóth Vera
Egy izgalmas helyszín,egy különleges előadással!
Percze 'Negyed' / Tóth Vera
Læs mere
Egy izgalmas helyszín,egy különleges előadással!
Percze 'Negyed' / Tóth Vera
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 27. Juni 2015 22:00
A Jó éjszakát Mád 2015-es programjában igazán izgalmas programok várják ismét a közönséget Mád rendezvényhelyein.
Az utóbbi években Mád kiemelkedő helyet vívott ki magának azok közül a helyszínek közül, amelyek méltán képviselik Tokaj - Hegyalját Magyarország imázsának kialakításában, a hagyományok őrzésében, újraélesztésében, ébrentartásában.
Tóth Vera is fellép a 2015-ös fesztiválon.
A Percze Élményközpont Mád része a Percze ’Negyed’ egy különleges természet formálta színpad és nézőtér, amely különböző rendezvényeknek, koncerteknek, esküvőknek ad helyet varázslatos, természet közeli hangulatban.
A Percze Negyed a 2015-ös Jó Éjszakát rendezvénysorozat keretei közt debütál.
Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
A diszkókorszak legnagyobb slágerei Détár Enikő, Fésűs Nelly és Ladinek Judit – azaz a Dívák – különleges előadásában.
25 Year Anniversary tour//special guest: Bridge To Solace
2026. június 14-én igazi metalcore-bomba készül a Dürer Kert színpadára: 25…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.