Program


Imádok férjhez menni

Imádok férjhez menni

Victoria elveszíti férjét a háborúban, majd özvegyként hozzámegy Bill barátjához, Freddiehez. Itt vége is lehetne a történetnek, ha az exférj nem állít mégis haza. Humorban nem lesz hiány, az biztos.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2021. október 27. szerda, 19:00

W.S. Maugham: imádok férjhez menni
Vígjáték 2 részben
Pesti Művész Színház

Victoria.......................................... Fogarassy Bernadett
Bill, a férje..................................... Egyházi Géza
Freddie.......................................... Csengeri Attila / Várfi Sándor
Mr. Paton....................................... Czető Roland
Mrs. Shuttleworth.......................... Nyertes Zsuzsa
Montmorency kisasszony.............. Fritz Éva
Raham ügyvéd.............................. Bodrogi Attila
Denis............................................. Lengyel Eleonóra

Rendező: Márton András

Az előadás W.S. Maugham örököse engedélyével, az United Agents LLP és a Hofra Kft. közvetítésével jött létre.

Ajánlatunk


A funtineli boszorkány évek óta tartó nagy sikere folytatásaként egy újabb Wass Albert darabbal jelentkezünk.

(esőnap: június 5.) Sztárvendég: Balázs János Kossuth-díjas és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész és Bácsy-Schwartz Zoltán hegedűművész

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Kövess minket!


További ajánlataink


A CSODÁLATOS magyar jazz Szép

Margitszigeti Színház Kerengő

A hagyomány folytatódik! A Magyar Jazz Szövetség és a Margitszigeti Színház már harmadik alkalommal rendezi meg a Csodálatos magyar jazz…

Kétnapos budapesti fesztivál prémium rumokkal, kraftsörökkel, kóstolókkal - összesen több, mint 150 különleges itallal a Time Out Marketen.

Hirdetés

musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!