Imádok férjhez menni
Victoria elveszíti férjét a háborúban, majd özvegyként hozzámegy Bill barátjához, Freddiehez. Itt vége is lehetne a történetnek, ha az exférj nem állít mégis haza. Humorban nem lesz hiány, az biztos.
Victoria elveszíti férjét a háborúban, majd özvegyként hozzámegy Bill barátjához, Freddiehez. Itt vége is lehetne a történetnek, ha az exférj nem állít mégis haza. Humorban nem lesz hiány, az biztos.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2021. Oktober 12. Dienstag, 19:00
W.S. Maugham: imádok férjhez menni
Vígjáték 2 részben
Pesti Művész Színház
Victoria.......................................... Fogarassy Bernadett
Bill, a férje..................................... Egyházi Géza
Freddie.......................................... Csengeri Attila / Várfi Sándor
Mr. Paton....................................... Czető Roland
Mrs. Shuttleworth.......................... Nyertes Zsuzsa
Montmorency kisasszony.............. Fritz Éva
Raham ügyvéd.............................. Bodrogi Attila
Denis............................................. Lengyel Eleonóra
Rendező: Márton András
Az előadás W.S. Maugham örököse engedélyével, az United Agents LLP és a Hofra Kft. közvetítésével jött létre.
Szente Vajk ezúttal is gondoskodott róla, hogy egy felhőtlen estét tölthessünk együtt a Játékszínben!
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.
Június 27-én egy utolsó előadásra összeáll a nagy csapat. Színpadon Dolhai Attila, Serbán Attila, Kerényi Miklós Máté, Mészáros Árpád Zsolt…
Csukás István, újra az Újszínház színpadán. Ezúttal, talán a legnépszerűbb meséjének színpadi adaptációját mutatjuk be, kicsik és nagyok örömére.
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!