HUPLI !
Az előadás helyszíne: Stúdió színpad
Érkezés a Színházpark felöli művészbejárón
Az előadás helyszíne: Stúdió színpad
Érkezés a Színházpark felöli művészbejárón
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Thursday, May 30 2024 10:00AM
HUPLI!
Rendező: Székely Andrea
Mindenhol van valami kis HUPLI, egy bucka, amibe belebotlunk. A kertben, a tónál a városban is. Bejárjuk ezeket a helyszíneket és egészen különös, néha elég veszélyes kalandokba keveredünk. Ám ÉDESANYA mindig jelen van és figyel minket. Óvó keze, tekintete, gesztusai elhárítják az akadályokat.
Három színésznő varázsolja elénk a tereket és visz bele a játékokba.
Az előadás a látványra, hangokra, mozgásra épül, s a gyerekekkel való közös játékkal zárul.
Az előadás helyszíne: Stúdió színpad
Érkezés a Színházpark felöli művészbejárón
HUPLI !
felfedező kaland-játék
Pöttöm előadás
Szereplők:
Csapó Judit, Farkas Laura, Kaszás Csenge
Az előadás látványvilágának létrehozásában közreműködnek a MATE Rippl-Rónai Művészeti Intézet látványtervező szakos hallgatói:
Dudás Hanga Júlia, Olasz Klaudia Nikolett, Tapodi Franciska
projektvezető: Varjas Zsófia
Zene - dalok: Csapó Judit, Farkas Laura, Kaszás Csenge
Világítástervező: Memlaur Imre
Szcenikai vezető: Szalai József
Ügyelő: Kopácsi Adrián
RENDEZŐ: SZÉKELY ANDREA
Bemutató: 2023. október 28. 10.00
Every year since 2008, this festive gala of Hungarian folk and world music has filled Müpa Budapest to bursting. On this occasion, the evening will be framed by the Moldavian and Gyimes dance house music of Róbert Kerényi and the Szigony Band, while the still-youthful musicians of the Sarjú Band are also experienced dance house performers.
Újévi koncert a Vígszínházban Egy varázslatos este, ahol a zene a téli ünnepek minden színét megidézi. Vendég: Kökény Attila
The Garden of Lights will once again invite visitors to the magical world of a wonderful, cultic fairy tale in the Budapest Füvészkert for the 2025/26 season. The theme of this year's special light and multimedia exhibition is the story of the eternal child Peter Pan.
Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!
Több mint 150 éve hódítja meg a közönséget mindenhol a világon ez a francia féltékenységi bohózat, amit a Nemzetibe időről…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.