Hungalórum
A Nemzeti Lovas Színház októberben avatja fel az új játszóhelyét, a 600 férőhelyes, télen-nyáron előadásokra alkalmas rendezvénysátrát Budapesten, a Kincsem Parkban!
A Nemzeti Lovas Színház októberben avatja fel az új játszóhelyét, a 600 férőhelyes, télen-nyáron előadásokra alkalmas rendezvénysátrát Budapesten, a Kincsem Parkban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Søndag, 30. Oktober 2016 18:00
Színházunk küldetése, hogy a világszerte egyedülálló színházi műfajjal visszarepítse a ma emberét abba a csodálatos világba, ahol az ember egyedüli igaz barátja a ló.
Célunk, hogy fiataljainknak új hősöket, új példaképeket állítsunk, akiket az új generáció méltón követhet!
A Hungalórum című produkciónk egy igazi hungarikum, mivel előadásunk nem csak hazánkban, hanem egész Európában és világszerte is egyedülálló. Világhírű, népszerű, főként magyar operettek, musicalek és rock musicalek elevenednek meg lóhátról. Az est folyamán nemcsak kiváló énekes lovas színészeink kapnak helyet a porondon, kaszkadőreink parádés lovas elemekkel színesítik az előadást, így emelve hidat a színház- és a cirkuszművészet között. A huszárok, a betyárok, a magyar nemzeti lobogó, a szívünkre ható nemzeti érzelmek és a gyönyörű lovak mellett a Nemzeti Lovas Színház művészei sok más meglepetéssel is várják a közönséget.
A produkcióban felcsendülnek részletek a Csárdáskirálynő, a Mágnás Miska, a Marica grófnő című magyar operettekből, az István a király, a Honfoglalás című magyar, valamint a világ legnépszerűbb Az Operaház fantomja, a Rómeó és Júlia és a Don Quijote című közismert rock musicalekből is.
A 2x1 órás egy 20 perces szünettel megtartott estén a Nemzeti Lovas Színház tehetséges művészei varázsolják el Önöket a színház világába.
"Hisszük, hogy mi magyarok lovas nemzetként is elismert és megbecsült nép lehetünk nem csak Európában, hanem az egész világon." (Pintér Tibor)
Előadásaink:
2016. október 28. péntek 19.30
2016. október 29. szombat 19.30
2016. október 30. vasárnap 18.00
Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox - The Future Is Vintage Tour 2026
Ráadás Postmodern Jukebox koncert június 11-én! Egy este…
Először koncertezik Magyarországon az elmúlt húsz év egyik legsikeresebb brit énekesnője, Corinne Bailey Rae, aki már 2006-os debütáló albumával és…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.