HOBO - Vadászat
1984-ben jelent meg a dupla album, majd karácsony táján lement a Budapest Sportcsarnokban a bemutató, amit Szikora János adoptált színpadra. Ezt 2002-ben és 2007-ben Vidnyánszky Attila sikeres rendezései követték.
1984-ben jelent meg a dupla album, majd karácsony táján lement a Budapest Sportcsarnokban a bemutató, amit Szikora János adoptált színpadra. Ezt 2002-ben és 2007-ben Vidnyánszky Attila sikeres rendezései követték.
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2023. június 6. kedd, 19:00
Több filmkészítési terv is elvetélt az eltelt évtizedek alatt, de ezeknél fontosabb, hogy koncerten játsszuk el a művet, hiszen ez volt a célunk. Így hát most magam látok neki egy turnénak, ahol mostani társaimmal a saját változatomat adjuk elő.
Mindig úgy gondoltam, hogy a Vadászat nem színházba, hanem sokkal inkább koncertre való, amibe persze bele lehet építeni színházi elemeket. Ezért a számokat keretjáték köti majd össze, amit egy vásári bohóc vezet elő.
A régi album dalai mellett újabb, ideillő számok is elhangzanak majd, hiszen a téma máig nem évült el és sajnos úgy tűnik, soha nem is fog.
Szeretettel várok mindenkit mindenhol.
Hobo
A mesekoncert-sorozat nyitóelőadásán zene, mese és hangszerbemutató harmonikusan simul egymásba. Az öreg halász és a nagyravágyó felesége című előadásban a Talamba Ütőegyüttes öt ütőhangszeres művésszel és narrációval kelti életre a régi történetet, amelyben a szerény halász újra meg újra teljesíti felesége egyre merészebb kívánságait az aranyhal jóvoltából. A
Kálmán Imre világhírű operettje, a Csárdáskirálynő egy szenvedélyes, humorral és fülbemászó dallamokkal átszőtt szerelmi történet, ahol a rang és a szív harcba száll egymással.
Egy estére az MVM Dome-ba költözik az olasz zene aranykora! A legendás San Remo-i Fesztivál csillagainak slágerei idézik meg azt…
Leander legnagyobb slágerei Pejtsik Péter, a Szolnoki Szimfonikusok és a VoiceStation kórus kíséretében. Kihagyhatatlan, különleges ősbemutató a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon!
Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda VIP Erkély-páholy jegy Élvezd a koncertet…
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!