HERNÁDI PONT
Hernádi Judit zenés estje / Orlai Produkció
Hernádi Judit zenés estje / Orlai Produkció
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2017. február 16. csütörtök, 19:00
Díva, bohóc, ember és színésznő. Ez mind, ami vagyok. És már egy jó ideje ez vagyok. Ilyenkor illik számot adni mi volt, mi lesz.
Tojok az illemre, a szabályokra. Az érdekel, ami egy kicsit más.
Mondatok, amiket már elmondtam, amiket nekem szántak vagy szánhattak volna.
Dalok, amiket nekem írtak vagy írhattak volna a szerzők, ha kicsit jobban odafigyelnek.
Ez az est rólam szól!
Szerintem szórakozni fognak. Én is szórakoztam, amíg kigondoltam.
Woody Allen mondta: "Nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megtörténik"
De mint tudjuk, jöhet egy pont...
Közreműködik: Heilig Gábor és zenekara
Díszlet-, jelmez: Kálmán Eszter
Plakát: Csáfordi László
Rendező munkatársa: Kis-Kádi Judit
Video: Fanatics Film
Rendező: Pelsőczy Réka
Producer: Orlai Tibor
2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)
A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.
Mucsi Zoltán és Olasz Renátó egy különleges kortárs előadásban: két történet, generációs konfliktusok, humor és meglepő felismerések.
A katalán szerző világsikerű komédiája számos filmfeldolgozás után először szerepel magyar színpadon.
A Harlem Globetrotters 100 éves jubileumi turnéja 2026-ban három állomással érkezik Magyarországra – Veszprémbe, Szegedre és Budapestre.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!