Haydneum Koncertek Eszterházán, "Kamarezene a kastélyban"
Paulik László – hegedű
Börzsönyi Máté – kürt
Balog József – fortepiano
Paulik László – hegedű
Börzsönyi Máté – kürt
Balog József – fortepiano
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2024. August 4. Sonntag, 19:00
Ludwig van BEETHOVEN (1770–1827):
F-dúr kürt-zongora szonáta, op. 17
Joseph HAYDN (1732–1809):
60. C-dúr szonáta zongorára, Hob. XVI:50
---
Johannes BRAHMS (1833–1897):
Esz-dúr trió kürtre, hegedűre és zongorára, op. 40
Dumaszínház est
Szerelem, zsarnokság, hazaszeretet, könny és halál. Hogyan értelmezi egymást a történelem és az irodalom? Elpusztítható-e egy egész nép, egy teljes kultúra? Mi bújik meg legendák fénytörésében A walesi bárdok jól ismert sorai mögött még, három idősíkban: saját idejében, Arany János jelenében és hogyan hat a nemzet „Arany” -a ma ránk?
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
BÚÉK ERKEL! Legendás dalok és meglepetések december 30-án és 31-én! Légy részese az év legnagyobb tv-s szuperprodukciót idéző koncertshowjának!
Már elérhetők a 2026-os évad első jegyei a Recirquel társulat Walk My World című monumentális immerzív produkciójára.
Demjén Ferenc immár 28. Aréna koncertje idén is tartogat meglepetést!
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!