Hamupipőke
Ha egy mese örökérvényű, akkor mindig vannak benne olyan hangsúlyok, amik átélhetővé teszik az alaptörténetet, akármikor is élsz, bármilyen korban. Így van ez a Hamupipőkével is. Az Ő történetét fogjuk újra elmesélni.
Ha egy mese örökérvényű, akkor mindig vannak benne olyan hangsúlyok, amik átélhetővé teszik az alaptörténetet, akármikor is élsz, bármilyen korban. Így van ez a Hamupipőkével is. Az Ő történetét fogjuk újra elmesélni.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Fredag, 19. Maj 2023 13:00
Váradi R. Szabolcs – Sebesi Tamás: HAMUPIPŐKE
zenés mesejáték
A Grimm testvérek meséje alapján
Klasszikus mesét mindig jó időről-időre újra mesélni. Örökségünk, visszahoz egy gyerekkort, amikor nekünk mesélték szüleink – vágyunk rá, hogy gyermekeink is részesüljenek abból az élményből. Van, hogy unásig hallgattuk már és van, amikor jó újra találkozni vele. A kérdés, mindig az, tud-e szólni ez ugyanúgy gyerekeinkhez, mint egykor hozzánk? Ha egy mese örökérvényű, akkor mindig vannak benne olyan hangsúlyok, amik átélhetővé teszik az alaptörténetet, akármikor is élsz, bármilyen korban. Így van ez a Hamupipőkével is. Az Ő történetét fogjuk újra elmesélni.
Szereposztás
Hamupipőke........................................................... Sepsi Melinda
Tündér / A Herceg barátja...................................... Német Mónika
Herceg.................................................................... Kisari Zalán
Király....................................................................... Szalma Tamás
Hamupipőke apja / A Király jobbkeze..................... Tóth Géza
Mostoha.................................................................. Krajcsi Nikolett
Mostohanővér......................................................... Csapó Judit eh.
Mostohahúg............................................................ Váradi Emma/ Keresztes Emma
Dédi........................................................................ Tóth Eleonóra
Valamint barátok, bálozók: Sugár Heléna és a
Somogy Táncegyüttes táncosai: Kalangya Cintia, Maza Fanni, Patak Pál, Portik Kevin
Alkotók
Dramaturg: Váradi R. Szabolcs
Zeneszerző: Sebesi Tamás
Koreográfus: Regős Ilona
Díszlettervező:Hatvani Mónika és Szalai József
Jelmeztervező: Bati Nikoletta
Zenei vezető: Major András
Korrepetítor: Várfalvi-Fodor Éva
Világítástervező: Memlaur Imre
Szcenikai vezető: Szalai József
ügyelő: Kopácsi Adrián
súgó: Sipos Kata
segédrendező: Kocsmáros Vivien
Rendező: VÁRADI R. SZABOLCS
Bemutató: 2023. április 14.
A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.
A Hooligans 30 éves jubileumi koncertje, „A VÉR NEM VÁLT VÍZZÉ” 2026. február 14-én a Papp László Budapest Sportarénában kerül megrendezésre.
Az özvegy Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával éli a húszas évek Londonjának felső tízezer-beli életét. A kényelmüket szolgáló szakácsnő, az inas, a komornyik, a szobalány legalább olyan színes egyéniség, mint a ház urai.
A "Zene-Bor" ünnepén december 30-án hagyományosan nagyszabású gálakoncertet ad a 100Tagú Cigányzenekar.
A Tankcsapda hazánk legnagyobb rockzenekara, akik 2025 év végén és 2026 elején két hatalmas arénakoncerttel zúznak Debrecenben és Budapesten.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.