„Életem versei” - VersEst
„Életem versei” – ez a mottónk ezen az estén, amikor minden fellépő olyan verseket hoz magával, melyek valamiért közel állnak hozzá, fontosak számára.
„Életem versei” – ez a mottónk ezen az estén, amikor minden fellépő olyan verseket hoz magával, melyek valamiért közel állnak hozzá, fontosak számára.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Søndag, 24. September 2023 16:00
VersEst
Az est célja a költészet és költemények közös ünneplése. Azonban nem csupán a verseké, hanem az azokhoz fűződő történetek, gondolatok és érzések is főszerepet kapnak, ezzel téve különlegesebbé és mélyebbé a versek iránti közös szeretetünket.
Versestünk fellépői:
ALFÖLDI RÓBERT, Jászai Mari-díjas színész-rendező
FÜR ANIKÓ, Jászai Mari-díjas színésznő, Érdemes Művész, az Örkény Színház tagja
GRYLLUS DORKA, színésznő
CSÓRICS BALÁZS, színész
Moderátor: Hauser Antal
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek...
A Walk My World Vergilius eposzát, Aeneas és Dido tragikus szerelmi történetét kelti életre, melyben Trója és Karthágó mitikus hősei…
Csajkovszkij Diótörője évtizedek óta a karácsonyi készülődés elengedhetetlen része szerte a világban és a budapesti Operaházban is.
Ultimate Champions Legends Tournament is coming to Budapest: Tickets on sale now!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.