program


Dickens: Karácsonyi ének
8

Dickens: Karácsonyi ének

Charles Dickens: Karácsonyi ének
zenés-táncos szellemjárás

Színpadra alkalmazta: Góczán Judit és Soós Péter  Læs mere

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Søndag, 12. Januar 2014 15:00

Egy számos színpadi, filmes és musical feldolgozást megért elbeszélés utóélete gazdagodik most egy újabb, egy kifejezetten a Pinceszínház méreteire, intimitására készült adaptációval.

A szívmelengető történet arról szól, hogy hogyan bontja le a szeretet a magány és a keserűség kőfalait. 
Ebenezár Scrooge, zsugori, gonosz vénember, üzletéből tetemes vagyonra tett szert. Jótékonykodásra vagy akár csak titkára kevéske fizetésének felemelésére persze soha nem gondolt. Üzlettársát évekkel ezelőtt tisztázatlan körülmények közt elvesztette, s az most –Szenteste – kísértet képében meglátogatja. Három másik kísértet eljövetelére figyelmezteti az öreget, akik meg is érkeznek és egy-egy fájdalmas emlékekkel és még fájdalmasabb felismerésekkel teli, csodálatos utazásra viszik Scrooge-t a múltba, a jelenbe, majd a várható jövőbe. A jövendőt mutató rémképek láttára az öreg megváltozik és bepótol minden elmulasztott jótettet, kilép magányából és az emberek felé fordul.
Igazi családi szórakozás, sok zenével.

6 éves kortól!

Aktuelt


A produkciók koncepciója kiforrott - ám a Ring az elmúlt években a konstans elképzelés keretein belül megfiatalodott, részleteiben újjászületett. Állandó a műveket vezénylő Fischer Ádám humanizmussal párosuló maximalista munkamódszere is, de éppen a rá jellemző igényesség az, mely minden évben új részleteket segít felszínre a mű kimeríthetetlen gazdagságából.

Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.

Martonvásár idén nyáron is Beethoven-művekkel várja a zene szerelmeseit. Június végén és július elején a Nemzeti Filharmonikusok három estjén találkozhatunk a zeneszerző műveivel.

Follow us!


PÅ PLAKATEN


Rézvitézek oltalmában Szép

Budai Várséták

Séta az egykori Magyar Királyi Pénzügyminisztérium történeti tereiben.
Járd be velünk az újjászületett minisztériumi palota lenyűgöző tereit, és ismerd…

Ad

AWS 20 X MADÁCH

Papp László Budapest Sportaréna

Az AWS zenekar pályafutásának legnagyobb mérföldkövéhez érkezik: 2026. november 14-én Aréna koncerttel ünnepli fennállásának 20. évfordulóját.

A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.