DEMJÉN koncert
Nagy örömünkre 2021. június 29-én a hosszú leállás után ismét színpadra áll Demjén Ferenc és a reményeink szerint a közönséggel teli nézőtér előtt végre megtarthatja az idei év első koncertjét.
Nagy örömünkre 2021. június 29-én a hosszú leállás után ismét színpadra áll Demjén Ferenc és a reményeink szerint a közönséggel teli nézőtér előtt végre megtarthatja az idei év első koncertjét.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2021. Juni 29. Dienstag, 20:00
Sajnálatos módon az elmúlt év márciusában megszakadt az épphogy elindult „Indulj új csodákat látni” turné, az országunkban is megjelenő koronavírus járvány következtében.
Idén júniusban a védőoltásoknak köszönhetően ismét visszaállhat az élet a normálishoz közeli kerékvágásba, így a tavaly elmaradt turné folytatásaként, de újult erővel koncertet ad és hallhatjuk élőben Demjén Ferenc nagysikerű dalait, a megszokott színvonalon és formában.
Ennek az évnek és Demjén Rózsi életútjának külön hangsúlyt ad, hogy betölti 75-ik életévét, így a Margitszigeti koncert is a jubileumi év jegyében kerül megrendezésre.
A Művészt 2021-ben Budapesten csak két alkalommal láthatja a nagyérdemű, ezen a június 29-ei estén, a Margitsziget Szabadtéri Színpadon, valamint december 30-án a már megszokott Sportaréna-beli koncertjén.
Demjén Ferencről röviden:
Kossuth-díjas, énekes, szövegíró, basszusgitáros, zeneszerző.
Karrierje a 70-es években kezdődött és onnantól olyan nagysikerű zenekarok tagja volt, mint Bergendy, V’Moto-Rock. 1989-ben kezdett szóló karrierbe. A magyar előadók közül először „merészkedik be” a Budapest Sportcsarnokba 1991-ben. A nevével fémjelezett albumok eladása, amelyen valamilyen formában közreműködött kb. 7 millióra tehető.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
A színmű Attila és Leó pápa történelmi találkozását boncolgatja legendák, történeti források és fantázia gazdag összefonódásában, modern látványvilággal kísérve.
A fantasztikus csapat a legnagyobb slágereket – a 70-es évek rockhimnuszaitól és a 80-as évek britpop dallamaitól egészen napjaink poplistás…
Február 21-én (szombaton) újabb nyílt próbára hívjuk és várjuk sok szeretettel Nézőinket!
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!