Csárdáskirálynő
Kálmán Imre Csárdáskirálynő cìmű operettjét méltán emlegethetjük minden idők legnépszerűbb operettjének.De nevezhetjük az operettek operettjének is, és egyik minősítés sem túlzás.
több...
Kálmán Imre Csárdáskirálynő cìmű operettjét méltán emlegethetjük minden idők legnépszerűbb operettjének.De nevezhetjük az operettek operettjének is, és egyik minősítés sem túlzás.
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2018. június 9. szombat, 15:00
Példátlan sikersorozat kapcsolódik ehhez a zenés színpadi műhöz. Európa minden országában és a tengeren túl is mindenütt ismerik és ünneplik ezt az alkotást.
Az operettek általában banális, szimpla történeteivel ellentétben itt egy olyan librettóval találkozunk, ami akár zene nélkül, önállóan is izgalmas és fordulatos családi történetként értékelhető. Különösen az ötvenes években készült Kellér-Békeffy féle átdolgozás tette a történetet igazán bonyolult színjátékká.
Ehhez jönnek még a valóban örökké népszerű melódiák, melyek dramatikusan és melódikusan is gyönyörködtetik a befogadó közönséget.
Ennek igazságát a mindenütt tapasztalható, máig tartó rajongó siker mindennél ékesebben bizonyítja.
Rendező: HALASI IMRE
Díszlet: MENCZEL RÓBERT
Jelmez: LACZÓ HENRIETTE
Koreográfus: TOPOLÁNSZKY TAMÁS
Koreográfus asszisztens: KELEMEN DOROTTYA
Zenei vezető: NAGY ZOLTÁN
Korrepetitor: MARÍK ERZSÉBET
Ügyelő: HÓDOSI ILDIKÓ
Súgó: PETHŐ ORSOLYA
Rendezőasszisztens: LÁZÁR RITA
Vezényel: NAGY ZOLTÁN
Szereposztás:
LEOPOLD MÁRIA, Lippert-Weilersheim hercege: PÁLFI ZOLTÁN
CECÍLIA, a felesége: SAÁROSSY KINGA
Jászai-díjas
EDVIN, a fiuk: SÖVEGJÁRTÓ ÁRON/TÖRÖK TAMÁS
VERECZKY SZILVIA, sanzonett: FÜREDI NIKOLETT/VÖRÖS EDIT
KAUCSIÁNÓ BONIFÁC GRÓF: RÁCZ JÁNOS
STÁZI, komtess: NAGY BARBARA/NAGY SZILVIA
KEREKES FERKÓ: VÓKÓ JÁNOS
MISKA FŐPINCÉR: BALOGH ANDRÁS
FERDINÁND FŐHERCEG: KELEMEN CSABA
ROHNSDORF TÁBORNOK: SATA ÁRPÁD
KIS KÖZJEGYZŐ: SZEVERÉNYI BALÁZS
LAZAROVICS, földbirtokos: FEHÉR ISTVÁN
ALOISE HÜBNER BÁRÓ: PILISY ATTILA
KÁLNOKY TASZILÓ GRÓF: SZTANISZLÁV LÁSZLÓ
KLEMENTINA: IVÁDY ERIKA
KRISZTINA: PETHŐ ORSOLYA
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
Minden Walk My World normál jegy most csak 12 900 Ft! Ne maradj le egy felejthetetlen élményről! Rajongóknak kötelező!
Komédia a köbön! Egy falrengető vígjáték, amely színpadon és filmen egyaránt nagy sikereket aratott!
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!