Program


Bambi
8

Bambi

Bambi meséjén újra és újra meghatódunk, akár olvassuk, akár filmen, akár színházban látjuk. Örülünk, amikor megtanul futni, izgulunk érte, ha jön a vadász és veszélybe kerül, sírunk, ha veszteség éri és egyedül marad. Csodáljuk, mikor a történet végén nagy, és erős felnőtt lesz belőle. Bambi izgalmas élete igazán a mi színpadunkra kívánkozik, ahol bábok és színészek varázsolják elénk az erdők világát.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Friday, January 24 2014 3:00PM

A színdarabban kétféle nézőpont váltakozik. Az erdő sűrűjében játszott jelenetek, dialógusok élőszínészes formában láthatók. Amikor azonban a szereplők kimerészkednek a rétre, ott már állatbábokként jelennek meg a közönség előtt - vadászok célpontjaként. A két aspektus kontrasztja kiemeli Salten a gyerekek számára is érthetővé tett kritikáját: az ember prédaként nézi a vadakat, nem gondolva bele az állatok életébe, érzéseibe.

Díszlet: Orosz Klaudia
Jelmez: Orosz Klaudia
Koreográfus: Gyevi-Bíró Eszter
Zene: Novák János
Ügyelő: Darvalics Péter
Súgó: Simonfi Amália
Rendező munkatársa: Tolnai Edina

Író: Felix Salten
Színpadra alkalmazta: James DeVita
Fordító: Horváth Péter

Rendező: Szívós Károly

Our offer


A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.

Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Follow us!


Suggestions


KULTKIKÖTŐ 2026

Balatonboglár, Balatonföldvár, Balatonszárszó

3 balatoni helyszínen vár a Kultkikötő: Molnár Piroska, Szulák Andrea, Schell Judit, Koltai Róbert, Jordán Tamás, Mácsai Pál, Mucsi Zoltán…

Ad

Kepes András: Igazad van Szép

Városmajori Szabadtéri Színpad

Az irodalmi pódiumest az 'Igazad van' című kötetre épül: Kepes András aktuális kérdéseken keresztül beszél arról, miért értjük félre egymást.

Ad

Győr Kapunyitás: 19 óra Koncertkezdés: 20:00

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.