Az élet kenyere
Vígságos szomorújáték Árpád-házi Szent Erzsébetről Kolti Helga előadásában.
Vígságos szomorújáték Árpád-házi Szent Erzsébetről Kolti Helga előadásában.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Saturday, May 30 2009 7:30PM
A színdarab Szent erzsébet életének példáján keresztül keresi a válaszokat olyan aktuális kérdésekre, mint, hogy " Lehet-e olyan szenvedélyesen szertni, hogy mindenről, tehát a legkedvesebbről, a legféltettebről, a legdrágábbról lemondjunk? Tehet-e egyetlen ember bármit is, amitől más lesz a világ? El lehet egyáltalán hinni, hogy egy ember legfőbb vágya az legyen, hogy leprásokat és kitaszítottakat - a ma aidseseit és hontalanjait - ápolja, testi, lelki gondozását vállalja, különösen, ha ez a valaki magas rangú személy?"
Az előadásban tizenhárom dal is elhangzik, ezek stílusa jól illeszkedik a színdarab hangulatához.
Marius Petipa / Sir Peter Wright / Sir Frederick Ashton / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE SLEEPING BEAUTY Fairy tale ballet in three acts
2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
Szegedi Szabadtéri: ahol zene és kaland találkozik! Hősök hajnala, A 3 testőr, Cinefonic, Carmen és Wicked hazánk legnagyobb színpadán!t.
Kétnapos budapesti fesztivál prémium rumokkal, kraftsörökkel, kóstolókkal - összesen több, mint 150 különleges itallal a Time Out Marketen.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.