AHA - A film
Rendezte: Thomas ROBSAHM, Aslaug HOLM
Műsoridő: 109 perc
Bemutató: 2021.10.14
több...
Rendezte: Thomas ROBSAHM, Aslaug HOLM
Műsoridő: 109 perc
Bemutató: 2021.10.14
több...
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2022. augusztus 17. szerda, 18:00
Nincs még egy olyan norvég produkció, ami akkora hírnévre tett volna szert világszerte, mint az A-ha. A zenekar 1985-ben a „Take on Me” című slágerrel robbant be a köztudatba, többek között Steve Barron zseniális animációs klipjének köszönhetően. A dal népszerűségére jellemző, hogy a videoklip Youtube-megtekintéseinek számlálója 2021-ben több mint 1,3 milliárdon áll.
A banda szinte egyetlen éjszaka alatt világszenzáció lett, de vajon hogyan alkalmazkodtak a fiatal zenészek a hirtelen jött hírnévhez és rajongáshoz? Ezután is csak zenélni szerettek volna? Thomas Robsahm és Aslaug Holm filmje sosem látott interjúk és a kulisszák mögé vivő jelenetek segítségével válaszolja meg a kérdéseket, s nem rejti véka alá a hirtelen jött hírnév okozta belső konfliktusokat sem.
A koncert első felében közreműködnek a Solti György Zeneiskola növendékei, művésztanárai valamint nagy együttesei: a Gitárzenekar, a Fuvolazenekar, a Klarinét-szaxofon együttes, a Vonószenekar, valamint a Rézfúvós együttes.
Igazi különlegességgel készül a Müpa Valentin-napra: a Bartók Béla Nemzeti Hangversenyteremben eredeti zenéjével szólal meg Charlie Chaplin klasszikusa, a Nagyvárosi fények.
TÖRŐCSIK MARI 90! Legendás film, klasszikus alkotás, amely úgy szólt az ötvenes évek gyilkos világáról, hogy a legszebb emberi érzés, a szerelem győzelmét hirdeti mindenek felett. A történet a tánc, a zene és a próza dinamikus egységben szólal majd meg a színpadon.
A nibelung gyűrűje tetralógia második estéje a Ring legnépszerűbb darabját tárja a közönség elé.
Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!