Abigél
Szabó Magda: Abigél
színmű hat képben
Szabó Magda azonos című regénye alapján színpadra alkalmazta: Barnóczky Ákos és Bánfalvy Ági
Szabó Magda: Abigél
színmű hat képben
Szabó Magda azonos című regénye alapján színpadra alkalmazta: Barnóczky Ákos és Bánfalvy Ági
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2012. szeptember 2. vasárnap, 20:00
Játszódik: Árkodon, egy fiktív magyarországi mezővárosban, 1943 őszétől 1944 tavaszáig
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Romantika, álruhák, humor és örök slágerek: a Lili bárónő varázslatos operettélmény, amely minden generáció szívét meghódítja újra felejthetetlen dallamokkal csábít.
Irodalom-bázisú popkulturális mátrixépítés Ruff Orsolyával és Szeder Katával havonta az ISON-ban.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!