Programm


A Montmartre-i ibolya.
7

A Montmartre-i ibolya.

Hőseink – az író, a festő és a zeneszerző – hol a világhírnévről, hol a másnapi reggeliről álmodozva élik mindennapi bohém életüket.
Operett három felvonásban


 mehr

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: 2020. April 15. Mittwoch, 19:00

Az előadás időtartama: kb. 2 óra 35 perc (két szünettel)

Párizs a századfordulón. Romantikus görbe utcák, szűk lépcsők, hangulatos kisvendéglők, bárok, mulatók, művészek, könnyed dekadencia – ez a Montmartre.

Mint minden valamirevaló operettben, A Montmartre-i ibolyában is a szerelem és a szenvedély a történet mozgatórugója. Henri Murger Bohémek című regénye a 19. század közepén jelent meg Párizsban. Ez a mű ihlette Puccinit a Bohémélet, majd három évtizeddel később Kálmán Imrét A Montmartre-i ibolya megírására.  Az 1930-as bécsi bemutatót követően, ahogyan Kálmán Imre operettjeinek többsége, ez a mű is meghódította a világot.

    

Szereposztás:

Violetta                             Mentes Júlia
Ninon                                Illés Alexa
Raoul (festő)                     Fekete Gábor
Florimond (zeneszerző)   Józsa Richár
Henry (író)                        Jakaró Kristóf
Spaghetti                          Köles Ferenc
Frascatti                           Széll Horváth Lajos
Durandné                         Füsti Molnár Éva
Színigazgató                    Rázga Miklós
Bouchon úr                      Tóth András Ernő
Páholynyitogató               Németh János
Bébé                                Sárközi Edina
Margot                              Fertály   Katalin

 

Díszlettervező: Rózsa István
Jelmeztervező: Horváth Kata
Zenei vezető: Oberfrank Péter
Koreográfus: Kispál Anita
A koreográfus asszisztense: Tandi Zsófia
Rendezőasszisztens: Kiss Hédi
Súgó: Juhász Piroska
Ügyelő: Háber László

 

Unser Angebot


Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján

Follow us!


Angebote


Szegedi Szabadtéri Játékok 2026 Szép

Szegedi Szabadtéri Játékok, Dóm tér

Szegedi Szabadtéri: ahol zene és kaland találkozik! Hősök hajnala, A 3 testőr, Cinefonic, Carmen és Wicked hazánk legnagyobb színpadán!t.

Ad

Kétnapos budapesti fesztivál prémium rumokkal, kraftsörökkel, kóstolókkal - összesen több, mint 150 különleges itallal a Time Out Marketen.

Ad
Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!