A hattyúk tava
Az előadás egy csodás mesevilágba repíti a nézőt, ahol a mindent elsöprő szerelem győzedelmeskedik a leggonoszabb átok fölött.
mehr
Az előadás egy csodás mesevilágba repíti a nézőt, ahol a mindent elsöprő szerelem győzedelmeskedik a leggonoszabb átok fölött.
mehr
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2022. Oktober 5. Mittwoch, 14:30
Szigfrid a birodalom Hercege betölti 21. évét és átveszi az uralkodást. A tiszteletére rendezett bálban feleséget kell választania. De hiszen ő azt sem tudja mi az a szerelem! A bál előtt még egyszer utoljára kilovagol vadászni. Észre sem veszi és a tó partján találja magát. Itt pillantja meg a gyönyörűségesen szép leányt, Odettet. Beszélgetni kezdenek és a Herceg egyre biztosabb benne, megtalálta azt, akivel megosztaná az életét. De Odetten átok ül, pirkadatkor hattyúvá változik. Szigfrid fogadalmat tesz, hogy megváltja a leányt.
A mesét Csajkovszkij azonos című balettszvitjének csodálatos zenéje színesíti.
A fent és a lent ellentétére épülő televíziós komédia-sorozat után itt a színpadi változat, melyben az immár kultikus karakterek tovább űzik szenvedélyeiket, ki a pénz, ki a szoknyák irányában.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
„A Fővárosi Nagycirkusz és a Budapesti Operettszínház nagyszabású estje a Városliget után, a Nagymező utcába költözik! 2026. június 16-án, kedden a Fővárosi Nagycirkusz érkezik vendégségbe a Budapesti Operettszínházba, hogy egyetlen estére újra találkozásra hívja a cirkusz és a zenés színház rajongóit.
Quimby - A TEREPASZTAL LOVAGJAI - 35 év szélmalomharc - 2026. március 28-án a Quimby az MVM Dome-ban újra felrajzolja…
A dalok tovább élnek, mint a zsarnokok. Mi bújik meg legendák fénytörésében A walesi bárdok jól ismert sorai mögött?
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!