A doktor úr
A Petőfi Művelődési Házban külön ültetési szabályt alkalmaznak. Figyelembe veszik a biztonságos távolság betartását, ezért az előadásra online jegyeket nem értékesítünk.
A Petőfi Művelődési Házban külön ültetési szabályt alkalmaznak. Figyelembe veszik a biztonságos távolság betartását, ezért az előadásra online jegyeket nem értékesítünk.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Sunday, June 27 2021 5:00PM
Molnár Ferenc: A doktor úr
- vígjáték -
Mi történik, ha Budapest legnagystílűbb bűnözője épp azon az éjszakán tör be ügyvédje lakásába, mikor az álruhában a várost járja, és a főváros leglúzerebb rendőre épp elcsábítani készül az ügyvéd áhított feleségét, miközben két fiatal életük első közös titkos éjszakájára készül? Mi történik, ha félreértések következtében a személyek felcserélődnek, és hőseinknek mások bőrében kell megtalálni saját magukat, végül a megoldást?
Mindez kiderül Molnár Ferenc nagysikerű bohózatából.
Szereposztás:
Sárkány: Keresztesi László
Sárkányné: Pap Lívia
Lenke: Egri Zsófia
Marosiné: Oravecz Edit
Bertalan: Ifju Martin
Puzsér: Molnár Ervin
Csató: Szelle Dávid
Cseresznyés: Magyar János
Rendőr: Kárpáti Barbara
Díszlettervező: Kovács Yvette Alida
Jelmeztervező: Justin Júlia
A rendező munkatársa: Kárpáti Barbara
Rendező: Szelle Dávid
Egy pincérnő és egy szakács: Frankie és Johnny. Bár nem lehet csak azért járni valakivel, mert van egy ilyen dal, ők kölcsönösen kinézik egymást maguknak az étteremben.
Prokofjev: 3. (C-dúr) zongoraverseny, op. 26
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
Az UEFA Bajnokok Ligája döntő kísérőeseményeként világhírű futball legendák és meglepetésvendégek kápráztatják el a közönséget a Papp László Budapest Sportarénában.
Egy este, ahol 30 féle rosé, nyárhangulat és könnyed ízek találkoznak a Time Out Market Budapest különleges kóstolóeseményén.
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk,…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.