Vers mindenáron – Sövegjártó Áron önálló estje
VERSmindenÁRON – Kultúra, Humor, Zene, és Vers egyetlen Show-ban!
Læs mere
VERSmindenÁRON – Kultúra, Humor, Zene, és Vers egyetlen Show-ban!
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 26. April 2025 19:00
Ha azt hitted, hogy a költészet csak poros könyvekben él, akkor itt az ideje újragondolni! Sövegjártó Áron, a rendkívül sokszínű színművész, egyedi stand-up műsorával bebizonyítja, hogy a versek és a popkultúra tökéletesen megférnek egymás mellett – sőt, egy színpadon!
Áron a TikTok világából robbant be a köztudatba, ahol a világ legismertebb slágereit magyar nyelvre fordítva és verses formában adja elő – nem kis sikerrel! Ez a kreatív ötlet szülte meg a VERSmindenÁRON műsort, amely egy igazi kulturális kavalkád:
Versel, de nem akárhogy! – Klasszikus és modern költészet találkozik mai hangulatokkal.
Énekel, és milyen jól! – A Madách Színház musicaljeiben is bizonyította zenei tehetségét.
Ha lehetőség adódik, még zongorázik is! – Mert miért is ne?
Humoros prózával fűszerezi a kultúrát! – Irodalom, zene, humor, és egy csipet stand-up egyben.
A közönséget sem hagyja ki! – Interaktív előadás, ahol a nézők is a műsor részévé válnak.
A műsor tavaly szeptemberben indult, és már 30 sikeres előadást tudhat maga mögött – a lelkes közönség pedig egyre csak növekszik!
Ha szeretnéd látni, hogyan kel életre a költészet stand-up köntösben, és hogy mi történik, ha egy tehetséges színművész humorral és zenével fűszerezi a kultúrát – akkor a VERSmindenÁRON neked szól!
Ne maradj le róla!
www.iconm.hu
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús. Annyira gyanús, hogy bele is hal. A gyilkos pedig közöttünk van, hölgyeim és uraim… és nem is biztos, hogy egyetlen áldozattal beéri.
Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”
A trón musical egyszerre dráma, krimi és szerelmi história, mely a 15 század közepének izgalmas történelmi eseményeit és a Hunyadi…
Az idén 20. születésnapját ünneplő kétszeres Fonogram-díjas gyerekzenekar azt vallja, hogy ők nevelik a jövő közönségét.
(Képek Petőfi Sándor életéből) versszínházi előadás egy részben
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.