Program


Vasárnapi Nyitott KörTe / Hottentotta

Vasárnapi Nyitott KörTe / Hottentotta

HOTTENTOTTA
Időtartam: 50 perc
Ajánlott korosztály: 4-10 évesek

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Sunday, March 06 2016 10:00AM

Fogas és a Tiptop a leghatékonyabb megoldásokat keresik a környezetvédelem problémáira. Az egyszerű kérdésektől kezdve, hogy melyik szelektív kukába mit szabad és mit nem szabad dobni, egészen a megújuló energiákig. Míg Fogas ezt a tudomány szigorú elvei alapján, addig Tiptop a józan paraszti ész és a hétköznapi tapasztalatok alapján magyarázza. A vidám előadásba a gyerekek is bekapcsolódnak gondolataikkal, tudásukkal.

Játsszák: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Reitter Zsolt

VASÁRNAPI NYITOTT KÖRTE

A Nyitott KörTE (Pyrus Patens) a színházfélék (Theatricus) rendjébe és a beszélgetni és játszani szeretők (Libenter Loquimur et Ludio) családjába tartozó közösség. Különlegessége, hogy mindenki számára más ízű, ha belekóstol.

Ízleltél már például igazi bohócszínházat?

Régen a bohócok még a TV-ben is ott voltak, mostanában meg alig lehet találkozni velük.

Néha feltűnnek egy-egy kórházban, vagy épp a gyerekszigeten… de év közben nincs sziget, és csak ezért igazán kár lenne kórházba kerülni!

Persze néhányan úgy csinálnak, mintha ők is bohócok lennének, pedig csak lufit hajtogatnak, vagy épp bűvészkednek. Szóval ők egyáltalán nem bohócok. Legfeljebb csak bohóckodnak…

És persze néha lehet látni bohócokat a cirkuszban is. De ők a legtöbbször nem beszélnek magyarul.

Ha szeretnél bohócokkal találkozni, vagy csak megnéznéd, hogy mit csinálnak, akkor vasárnaponként a Jurányi Házban a helyed.

http://nyitottkor.hu/vasarnapi-nyitott-korte/

https://www.facebook.com/nyitottkor/

Our offer


This representative birthday tribute to one of the most significant writers in contemporary Hungarian literature, György Spiró, promises a unique experience for the audience: a memorable encounter with an author who recently published yet another masterpiece, the novel Padmaly.

Magyar katonáknak kell megszólaltatniuk Kálmán Imre zseniális operettjét, a Csárdáskirálynőt. Nincs jelmezük, díszletük, alig van hangszerük, nincs közöttük képzett színész, és a női szerepeket is nekik kell játszani. Viszont a hazajutás a tét, tehát nem kérdés: az előadásnak sikerülnie kell!

Season Ticket ‘Lehel’

Follow us!


Suggestions


Amerikai álmok – Budafoki Dohnányi Zenekar Szép

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

Az est az álmodozás, a szabadság és az újrakezdés eszméjét idézi meg Gershwin, Bernstein, John Adams és Grofé művein keresztül.

ABBA & Boney M – koncert a Dívákkal Szép

Várkert Bazár

A diszkókorszak legnagyobb slágerei Détár Enikő, Fésűs Nelly és Ladinek Judit – azaz a Dívák – különleges előadásában.

Ad

A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.