Újcirkusz - Circa (AUS): Humans 2.0
„A Humans 2.0 (…) az a típusú előadás, amelynek az elején az ember tátva felejti a száját, majd a végén egy megkönnyebbült, csodálattal teli sóhajjal becsukja.”
„A Humans 2.0 (…) az a típusú előadás, amelynek az elején az ember tátva felejti a száját, majd a végén egy megkönnyebbült, csodálattal teli sóhajjal becsukja.”
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Søndag, 15. September 2024 20:00
Yaron Lifschitz és a Circa Ensemble alkotása
Megtalálhatjuk-e valaha a tökéletes egyensúlyt, vagy az állandó változáshoz való alkalmazkodás az egyetlen út? Feljön a színpadi fény, megjelenik tíz test. Egy röpke pillanatig harmóniában mozognak, majd kanyargós transzba merülnek. Tornyok épülnek fel és bomlanak le, testek szelik a levegőt, földet érnek, a fizika törvényei megkérdőjeleződnek; a néző megborzong: félelmetes és csodálatos embernek lenni.
A Circa nemzetközileg elismert Humans – amit 2018-ban mi is bemutattunk! - című előadásának következő fejezete szorosan egymásba fonódó testek koreográfiája, amely Ori Lichtik (akinek a nevét a kortárstánc kedvelők Sharon Eyal kapcsán már jól ismerik) zeneszerző zenéjére lüktet. A cirkuszi látnok, Yaron Lifschitz által létrehozott Humans 2.0 intim, eredeti és mélyen elkötelezett az emberi lét kihívásainak megmutatása iránt.
A Circa a világ egyik vezető cirkuszi előadói társulata. 2004 óta az ausztráliai Brisbane-ből indulva a társulat bejárta a világot - több mint 45 országban több mint 2 millió ember előtt lépett fel. A Circa műveit hat kontinensen álló ovációval, lelkes kritikákkal és teltházakkal fogadták. A Circa már ötödszörre a Házban!
Stáblista
Rendező: Yaron Lifschitz
Eredeti zene: Ori Lichtik
Világítástervező: Paul Jackson
Jelmeztervező: Libby McDonnell
Technikai vezető: Jason Organ
Nemzetközi képviselet: Wolfgang Hoffmann / Aurora Nova Worldwide booking & koordináció
Yaron Lifschitz / Circa Új alkotások és nagy álmok
Támogatók
A Circa köszöni az ausztrál kormány támogatását a Creative Australia, a legfőbb művészeti befektetési és tanácsadó szerve, valamint a Queenslandi kormány támogatását az Arts Queensland révén. A Humans 2.0 a Mondavi Center, UC Davis megbízásából készült.
Zorán tripla koncertre invitálja közönségét 2026. február 21-én és 22-én a Budapest Kongresszusi Központba. Kiváló zenésztársaival áll színpadra, ahol a legnagyobb slágerek mellett, különleges zenei csemegék is felcsendülnek majd.
Eros Ramazzotti újra Budapesten! Az olasz popzene világsztárja 2026. április 19-én az MVM Dome színpadán ad felejthetetlen koncertet. A Cose Della Vita és Più Bella Cosa előadója most is ikonikus slágerekkel érkezik hozzánk.
Késő este van. A gyerekek már alszanak. A feleség egy dokumentumfilmet nézne, a férj a maradék lasagnát eszi. Az idegek…
Áprilistól Rebecca musical az Erkelben, ahol a szerelem, titkok és egy kísérteties múlt árnyékolja be Manderley falait. Jegyek már kaphatók!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.