program


Szamárfül Projekt: TÉLI MESÉK
2

Szamárfül Projekt: TÉLI MESÉK


Szamárfül Projekt
Téli mesék

Ebben az előadásban nem csak egy, hanem mindjárt két mesét is láthattok.
Az egyik a Holle anyó, amit nyilván sokan ismertek, a másik pedig egy kortárs mese, Az elfelejtett lények boltja.
A Holle anyó történetét az előadásunkban a lusta lány szájából hallhatjuk, aki hol is töltené ideje nagy részét, mint az ágyban. Meséje közben megelevenedik az ágy, és benne a párnák, a lepedők, a takarók új életre kelnek. Mire mondókájának végére ér, azonban nagy változáson megy keresztül.  Læs mere

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Lørdag, 06. Januar 2018 11:00

 

Szamárfül Projekt
Téli mesék
Ebben az előadásban nem csak egy, hanem mindjárt két mesét is láthattok.
Az egyik a Holle anyó, amit nyilván sokan ismertek, a másik pedig egy kortárs mese, Az elfelejtett lények boltja.
A Holle anyó történetét az előadásunkban a lusta lány szájából hallhatjuk, aki hol is töltené ideje nagy részét, mint az ágyban. Meséje közben megelevenedik az ágy, és benne a párnák, a lepedők, a takarók új életre kelnek. Mire mondókájának végére ér, azonban nagy változáson megy keresztül.
Másik történetünknek, főszereplője egy karácsonyi angyal. De nem csak egy a sok közül, hanem az utolsó karácsonyi angyal, Ariella, aki véletlenül megleli a nagyvárosban az Elfelejtett lények boltját. Ez a bolt telis-tele van különlegesebbnél különlegesebb lényekkel, de mind közül a legfurcsább maga a bolt tulajdonosa, Gubanc, egykori ködmanó.
És hogy mi történik velük?
Legyen ez a mi meglepetésünk Nektek. De ha eljöttök, megtudjátok

Aktuelt


A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

22 év után újra együtt a V-Tech, és a duó közösen készül egy óriási show-ra 2026. április 4-én, az MVM Dome-ban!

Follow us!


PÅ PLAKATEN


Amerikai álmok – Budafoki Dohnányi Zenekar Szép

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

Az est az álmodozás, a szabadság és az újrakezdés eszméjét idézi meg Gershwin, Bernstein, John Adams és Grofé művein keresztül.

I Killed The Prom Queen (AUS)

Dürer Kert

25 Year Anniversary tour//special guest: Bridge To Solace
2026. június 14-én igazi metalcore-bomba készül a Dürer Kert színpadára: 25…

A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.