RAIN-Esőcirkusz
A Fővárosi Nagycirkusz nyáron két különböző műsorral várja a látogatókat: hétköznap egy különleges vízi cirkuszi show-val, péntekenként és szombatonként pedig egy felnőtteknek szóló műsorral.
more
A Fővárosi Nagycirkusz nyáron két különböző műsorral várja a látogatókat: hétköznap egy különleges vízi cirkuszi show-val, péntekenként és szombatonként pedig egy felnőtteknek szóló műsorral.
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Sunday, September 18 2022 3:00PM
Április 9. és szeptember 18. között RAIN esőcirkusz! A különleges vizes technika igazi kuriózum a magyar cirkuszművészet történetében, ennek köszönhetően egy egyedülálló vízi cirkuszi show-t láthat a közönség Budapesten. Az ismerős porond hol fényjátékos szökőkúttá, hol csendes tóvá, hol háborgó tengerré változik át – így egészítve ki a fellépő művészek csodálatos produkcióit. Neon pillangókká változó levegőakrobaták, varázslatos illúziószámok, tréfás bohócok, a kupola alatt szárnyaló ara papagájok, mókás kutyaszám és megannyi csoda vár a Fővárosi Nagycirkuszban!
Egyszeri és megismételhetetlen jubileum a Vígszínházban!
A Kulturális és Innovációs Minisztérium Jókai200 programsorozatának részeként 61 hazai és 2 külhoni helyszínen indultak POKET-Jókai olvasókörök, amelyben Jókai 5 újonnan megjelentetett kisregényét dolgozzák fel a résztvevők.
Zenetörténeti szenzáció Budapesten: A MAGYAR ÉS A KÍNAI NÉGY ÉVSZAK
A világon először egy koncerten, február 2-án a Zeneakadémián!…
Három komponista műveit és általuk az angol zene három korszakát idézi a Müpa régóta népszerű egynapos koncertsorozata.
A világszerte ismert filmvígjáték először magyar színpadon!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.