
Passz – avagy Ki viszi át a Szerelmet?
A két Ki viszi át a Szerelmet díjjal kitüntetett előadó:
Huzella Péter Kossuth-díjas zeneszerző, előadóművész
Lutter Imre Radnóti- és Bánffy-díjas előadóművész, költő
A két Ki viszi át a Szerelmet díjjal kitüntetett előadó:
Huzella Péter Kossuth-díjas zeneszerző, előadóművész
Lutter Imre Radnóti- és Bánffy-díjas előadóművész, költő
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 10. csütörtök, 19:00
Lehet szórakoztató a vers? Hogyan szól hozzánk, amikor rólunk szól? Milyen az a pálya, ami nem lejt? Látjuk-e a kaput magunk előtt? Képesek vagyunk-e annyira emberek lenni, hogy a körülöttünk élőket toleráljuk, kezet nyújtsunk nekik? Tudunk-e felnőttként játszani, gyerekszívvel fontos látszani? Merjük-e kimondani, ha hülye a bíró, vagy épp a néző a meccsen? Merjük-e vállalni önmagunkat az élet kereszttüzében is? Tud-e bármi annyira tiszta lenni, hogy a lélek hullámzásait feltárja, mint a költészet? Nem utolsó sorban pedig: ki viszi át a Szerelmet a túlsó partra?
Izgalmas, humoros és szembenéző, lélekbe mélyedő előadás, ahol Nagy László bedobja a labdát, József Attila Kosztolányinak passzol, Zalán Tibor hátrafejel, Weöres Sándor begurítja Ady Endrének, aki Radnótit cselezi ki, s a stafétát Babitsnak adja, Kányádi a háló előtt véd, Jeszenyin pedig sípot fúj. Összjáték, ahol lehet passzolni, sőt kell is, a versek közjátékában, ahol két egyedi előadóművész hangja alakul összhanggá.
Az előadás időtartama: 70 perc
Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata
A Walk My World hatezer négyzetméteres, filmdíszleteket idéző, varázslatos világában a mítoszokból ismert istenek, hősök és különös lények várják a közönséget egy soha nem tapasztalt élmény felfedezésére. A minden érzékszervre ható attrakcióban, egy ősi, mitikus történet az újcirkusz és a tánc nyelvén, modern formában kel életre.
A 3 testőr, Rebecca, Ezeregy éjszaka, A cigánybáró: magával ragadó, grandiózus zenés előadások sora kápráztatja el a Szegedi Szabadtéri Játékokon!
ELISABETH 2025 – Május 31-én a Budapest Arénában!
Színpadon Janza Kata, Szabó P. Szilveszter, Molnár Piroska, Dolhai Attila, Bálint…
„Van egy régi keletű, ám kissé cinikus színházi vélekedés, amely úgy szól: ha semmi sem jut eszedbe, végy elő egy…
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!