Program


"Not Afraid" - Nem félünk a nőnaptól! - Csonka Liberta estje a Kettőspontban

"Not Afraid" - Nem félünk a nőnaptól! - Csonka Liberta estje a Kettőspontban

Márciusban jelenik meg Csonka Liberta első videoklipje, a "Not Afraid". Ennek örömére bemutatót tartunk a Kettőspont Színházban, nőnapon.
Félünk-e a fájdalomtól, a veszteségtől, a változástól?
Honnan meríthet a 21. század erőt a gyöngédségre, a gondoskodásra, a jelenlétre?  more

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Saturday, March 08 2025 6:30PM

Márciusban jelenik meg Csonka Liberta első videoklipje, a "Not Afraid". Ennek örömére  bemutatót tartunk a Kettőspont Színházban, nőnapon. 

Félünk-e a fájdalomtól, a veszteségtől, a változástól? 

Honnan meríthet a 21. század erőt a gyöngédségre, a gondoskodásra, a jelenlétre? 

Liberta filozófiai kapcsolata az állatokkal személyes életének és szerteágazó tevékenységének is meghatározó része. A filozófiai kutatással párhuzamosan a művészeti munkásságában is felismerhetővé válik ez a minta, amely túlmutat személyén, sokak kérdéseit tükrözi. 

A farkas toposz erősen kapcsolódik a női léthez. Ezt a természetes, szabad létezést idézzük meg képekkel, zenével és irodalmi szövegekkel élőben. A videóklip bemutatója köré szerkesztett szabad művészeti est során  megnyitjuk a párbeszédet mindenki előtt, aki csatlakozni szeretne a nőnapi együttlétünkhöz.Nem félünk a nőnaptól! Ennek szellemében az este élőzenével zárul.

Közreműködő művészek:

Telek-Fejér Bernadette, fotóművész

Formanek Csaba, színész

Szathmári Tamás, zenész, filmkészítő

Our offer


Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Székely Csaba drámaíróként először 2011-ben, a POSZT Nyílt Fórum programjában tűnt fel, ahol Bányavirág című színdarabjáért a Színházi Dramaturgok Céhe neki ítélte oda a Vilmos-díjat. Pályája azóta töretlenül ível felfelé. Darabjait számos magyar színház bemutatta, ő pedig háromszor nyerte el a Színikritikusok díját a legjobb új magyar drámáért.

Az özvegy Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával éli a húszas évek Londonjának felső tízezer-beli életét. A kényelmüket szolgáló szakácsnő, az inas, a komornyik, a szobalány legalább olyan színes egyéniség, mint a ház urai.

Follow us!


Suggestions


Szuvidált szenvedélyek

Belvárosi Színház

Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom? Egy zseniális séf és egy…

Szűcs Gabi - Let’s Christmas!

Veszprém, Budapest, Szeged, Debrecen, Győr

Szűcs Gabi és zenekara, vonósnégyessel kiegészülve ünnepi koncertturnéra indul. Swing, pop, és jazz: egy szórakoztató, vidám, megható és virtuóz zenei…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.