Németh Ákos: Prostitúció
A Prostitúció természetesen nem a prostitúcióról szól, abban az értelemben legalábbis semmiképp, ahogy ez a bűnügyi rovatokból és/vagy az éjszakai életből ismeretes.
A Prostitúció természetesen nem a prostitúcióról szól, abban az értelemben legalábbis semmiképp, ahogy ez a bűnügyi rovatokból és/vagy az éjszakai életből ismeretes.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Ponedeljak, Maj 27 2019 19:15
A Pesti Est bemutatja: FÜGE Produkció
Németh Ákos: Prostitúció
Játsszák: Tompos Kátya, Kocsis Gergely
A négy, egymástól független jelenet egymáshoz nem kötődő történeteket mutat be, melyek szereplői tanácstalanul próbálnak (jobb) helyet találni magunknak a világban, ahol bármi bármikor áru tárgyát képezi,talán csak az ár kérdéses.
Valaha jónevű koreográfus, önérzetének feladásával munkát keres egy call girl-hálózatnál. Tanácstalan fiatal prostituált ügyfelével próbál értelmezni néhány mondatot, amit egy térítő szekta prospektusában olvasott.
Drogfüggő lány próbál a dílerétől, valahai középiskolai rajongójától ingyen szerhez jutni.
Óvodás mesél boldogan játszótéren talált új ismerőséről.
A Tompos Kátya és Kocsis Gergely által játszott karakterek egymásra sem hasonlítanak, másokra pedig végképp nem. Minden a fantázia szüleménye. Ahogy az életben ez egyébként is megszokott.
Egy jelenet Bernhard Studlar rendezésében 2o15-ben már szerepelt a bécsi Theater Nestroyhof műsorán, de jelen formájában a színdarab ősbemutató, még nem került közönség elé.
Fotó: FÜGE Produkció
Ugyan ki tudná összefoglalni, mi mindenről szól a farkasok közt nevelkedett Maugli, az emberek ketrecéből szabadult Bagira, a törvényt bölcsen oktató Balu, a titokzatos Ká, a bosszúra szomjas Sír Kán története?
Dumaszínház est
2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t.
A Broadway történetének egyik legsikeresebb darabja idén nyáron a Szegedi Szabadtéri Színpadon mutatkozik be, Szente Vajk rendezésében az Erkel produkciójában.
A Margitszigeti Színház ünnepi nyitókoncertjének szólistái ez évben Balázs János zongoraművész és Bácsy-Schwartz Zoltán hegedűművész lesznek.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
ulaznica (e) u korpi
ukupno:
Rok je istekao. Molimo, ponovo stavite stavke u korpu.