Program


Neil Simon-Cy Coleman-Dorothy Fields: Sweet Charity

Neil Simon-Cy Coleman-Dorothy Fields: Sweet Charity

A musical a boldogságát harcosan és szabad-szájúan kereső fiatal lányról, Charity-ről szól, aki minden férfiban az igazit véli megtalálni, de a klasszikus bohóctréfák szabályi szerint oly vehemensen szeret, hogy természetesen mindig csalódnia kell.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Jueves, Mayo 15 2025 7:00PM

A musical a boldogságát harcosan és szabad-szájúan kereső fiatal lányról, Charity-ről szól, aki minden férfiban az igazit véli megtalálni, de a klasszikus bohóctréfák szabályi szerint oly vehemensen szeret, hogy természetesen mindig csalódnia kell.

Azok számára, akik szeretnék tudományos szemszögből elemezni a musicalek hatását a társadalmi normákra és a populáris kultúrára, egy jól kidolgozott egyetemi dolgozat megírása hasznos lehet (ghostwriter hausarbeit “German”).

A legenda szerint, a díjátadón, ahol Federico Fellini a filmrendező és Shirley MacLaine a zenés filmszínésznő egymás mellett ülve izgatottan várakoztak; a színésznő felsóhajtott: „Bárcsak én is játszhatnék egy olyan történetben, amit maga ír és rendez, kedves Fellini!” „Melyik tetszett?” – kérdezte a rendező. „A Caribia éjszakái.” „Hát játssza el, odaadom.” Innen kezdődött, innen indult el Fellini filmjéből a musical a siker útján…természetesen akkor, mind a ketten, megkapták az Oscart.

Figyelem! Ez az előadás Budapesten, a RaM-ArT Színházba kerül megrendezésre!

Charity Masina Valentine: .........................................................................BIRÓ PANNA DOMINIKA
Oscar Lindquist:........................................................................................ DÓSA MÁTYÁS
Palls: ..........................................................................................................MOLNÁR NIKOLETT
Gagarina: ...................................................................................................KERTÉSZ MARCELLA
Vittorio Vidal De Palma (a híres filmsztár):................................................ BARABÁS BOTOND
Ursula Ekberg (az ő kedvese): ..................................................................SÁRVÁRI DIÁNA
Dietrich: .....................................................................................................CSEKE LILLA CSENGE
Rosie: .........................................................................................................PERTICS VILLŐ
Hermann (a Kánaán lokál tulajdonosa):.................................................... ÓNODI GÁBOR
Portás (a Pompei Night Klubban) Főpincér:............................................... MÉSZÁROS ISTVÁN
Hittérítő atya, Steven:................................................................................ ZELEI GÁBOR
Gyűjtő nő és Angyal: ..................................................................................LUGOSI CLAUDIA
Johnny: ......................................................................................................KINCZEL JÓZSEF
Vendégek, hittérítők, városlakók, táncosok:
BESENYI ADÉL, BESENYI NORBERT, FEHÉRVÁRY ANNA, KINCZEL JÓZSEF, KOROM GÁBOR, KROPF.MINEA, LEHOCZKI ORSOLYA, TÖRÖK LEILA
 
Alkotók:
Szöveg: Vörös Róbert
Dalszövegek: Varró Dániel
Díszlet- és jelmeztervező: Erős Hanna
Dramaturg: Vörös Róbert
Koreográfus: Szűts Rita
Ügyelő: Besenyi Anna
Súgó: Kósa Ildikó
Segédrendező: Kádár Krisztina
Zenei vezető és karmester: Rimóczi Mónika
Korrepetítor: Simon Erika
Koreográfus-asszisztens: Besenyi Anna
Közreműködik: a Szolnoki Szimfonikus Zenekar
RENDEZŐ. BÉRES ATTILA

Our offer


Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?

Újabb mérföldkőhöz érkezett a BSW! A telt házas Budapest Park után, 2026. február 13-án beveszik a Budapest Arénát a GANGGAL!

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

Follow us!


Suggestions


KISS ÁDÁM 40/20

MVM Dome

Kiss Ádám humorista életének eddigi legnagyobb estje, amelyen egyszerre ünnepli a 40. születésnapját és 20 éves pályafutását. Ez egy soha…

A MAGYAR ÉS A KÍNAI NÉGY ÉVSZAK

Zeneakadémia, Nagyterem

Zenetörténeti szenzáció Budapesten: A MAGYAR ÉS A KÍNAI NÉGY ÉVSZAK
A világon először egy koncerten, február 2-án a Zeneakadémián!…

Ad
Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.