Program


Molnár / Vadas / Vass: game changer 2.0
10

Molnár / Vadas / Vass: game changer 2.0

A game changer 2.0 a kutatómunka folytatása: az alkotóhármas visszatér a Trafó színháztermébe, melynek megbontása egy baltavágással már az első fázisban, októberben megkezdődött.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Friday, May 13 2022 8:00PM

Molnár Csaba - Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre
game changer 2.0
80'

A game changer a Molnár-Vadas-Vass alkotóhármas hosszútávú, kísérleti együttműködése, mely a változás, megújulás, új művészeti terek nyitásának lehetőségeit kutatja. Az alkotófolyamat első, októberi (és februári) állomásán az alkotók egy feje tetejére állt világ bizonytalanságában merültek el. Megosztották a közönséggel személyes és művészi felismeréseiket és dilemmáikat, miközben nemcsak az előadók, hanem a nézők is rendhagyó helyzetekben találhatták magukat.

Ezúttal más alkotók és médiumok bevonásával teremtenek új helyzeteket néző és előadó között. A felszabadító mozgásnak, a tánc örömének és fontosságának továbbra is teret adva bontják tovább a saját határaikat - és a színházteremét is.

Az októberi game changer bemutató „egy szabályokat kifordító, önfeledt játékba sűrítette a feje tetejére állt világ életérzést. […] Reflektálnak a világ állapotára, visszatükrözik a tudatalatti folyamatokat, amik a színházak hosszú hibernációja alatt végbementek, és felteszik a kérdéseket, amiket még mi se nagyon teszünk fel magunknak arról, hogyan tovább.”
(Bálint Orsolya, színház.net)

Koncepció: Molnár Csaba, Vadas Zsófia Tamara, Vass Imre
Produkciós vezető: Kárpáti Lili Melánia
Produkciós partner: Katlan Csoport
Koprodukciós partner: Trafó Kortárs Művészetek Háza

Támogatók: Budapest Főváros Önkormányzata, Staféta, Füge Produkció, EMMI, NKA, Art Quarter Budapest

Our offer


Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English and Italian subtitles

Alföldi Róbert 2014-ben már rendezte a darabot. Akkor azt nyilatkozta, hogy ez a dráma a jövőről szól. Arról, hogy legyen jövőnk. És nem mindegy, hogy milyen, és hogyan születik. 2026 tavaszán ezek a kérdések ismét húsbavágóan aktuálissá válnak majd.

Mikó Csaba és Závada Péter komédiája, a Takarásban egyszerre színházi kulisszák mögötti vallomás és őszinte párkapcsolati tragikomédia. A darab a próbatermek, öltözők és pszichológusi rendelők intim terében játszódik, ahol a Három nővér körüli szereposztási küzdelmek hamar személyes drámává, barátságok és házasságok széthullásává, kínosan őszinte önvizsgálattá alakulnak.

Follow us!


Suggestions


A Velencei Biennále programjába is beválogatott nápolyi Pinokkió 2024-ben elnyerte a rangos olasz színházi Ubu-díj különdíját.

Ad

Mamma Mia! Szép

Madách Színház

A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. 2014-es…

Jókai Mór legnépszerűbb regénye a legmagasztosabb emberi értékeket méltatja: becsület, hazaszeretet, önfeláldozás.

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.