MesélŐk
MesélŐk
Improvizációs előadás gyerekeknek és felnőtteknek az Itt és Most Társulattal.
more
MesélŐk
Improvizációs előadás gyerekeknek és felnőtteknek az Itt és Most Társulattal.
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Saturday, April 13 2019 10:30AM
Készülünk nektek valamivel....
Kíváncsi vagy egy olyan mesére, amiben a szereplőket te találod ki és te alakíthatod a történetet?
Mi eljátsszuk neked!
Királyfik, királylányok, boszorkányok, manók, sárkányok, beszélő állatok, trollok vagy épp a harántcsíkos lápi pöcsmög is felbukkanhat. Mi sem tudjuk, milyen hősök kerülnek elő, hiszen a színpadon minden Itt és Most történik!
Várunk szeretettel minden kis- és nagyiskolást egy különleges improvizációs élményre, ahol a gyerekek ötleteiből szövünk történetet. A felnőttek sem maradnak móka és kacagás nélkül. Sőt!
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és a teátristák fantáziája.
Ajándékozz élményt szeretteidnek! Ünnepeljünk együtt Nyári Károly felejthetetlen Budapesti Karácsonyi Koncertjén 2025. december 27-én 19:30-kor a Kongresszusi Központban!
A világ legnagyobb példányszámban eladott lemezekkel rendelkező szopránja, a legendás, GRAMMY®-díjra jelölt művész, Sarah Brightman 9 év után visszatér Magyarországra…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.