Lehetek őszinte? - Elek Péter új önálló estje - BEMUTATÓ, mv: Jancsik Juli
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Friday, December 12 2025 7:30PM
Azt mondják, ha egy problémával kapcsolatban végre őszinték vagyunk magunkhoz, akkor félig már meg is oldottuk.
Persze, hogy melyik felét, azt nem tudjuk. A nehezebbet? A kínosabbikat? A költségesebbiket? Fogalmunk sincs.
Szó lesz párkapcsolati játszmákról, férfi-női őszintétlenkedésekről, jó és rossz ízlésről és természetesen zenéről.
A legnagyobb tabuk sincsenek biztonságban és ha a problémákat feloldoznunk nem is sikerül, legalább röhögünk rajtuk egyet. (És így már félig meg is oldottuk?)
Elek Péter legújabb önálló estjében a tőle megszokott stílusban dolgozza fel ezeket humorosan, korábban még sohasem hallott vadonatúj történetek, viccek formájában.
Jöjjenek el és nevessenek és kapjanak válaszokat, de természetesen csak azután, miután elhangzott a legfontosabb kérdés: "Lehetek őszinte?"
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.
A New York-i Broadway-ról Londonba és most Budapestre! A 2025 januári 3 teltházas elsöprő sikerű koncert után az együttes 2026-ban újra Budapestre látogat.
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
2026. január 1-én immár tizennyolcadik alkalommal kerül megrendezésre Mága Zoltán Budapesti Újévi Koncertje, Magyarország és Európa egyik legjelentősebb kulturális eseménye.
Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom? Egy zseniális séf és egy…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.