Koncz Zsuzsa koncert
Koncz Zsuzsa a magyar popzene egyik legnagyobb élő legendája, akin nem fog a kor, aki mindig aktuális és hiteles. Örökérvényű dalain generációk nőttek és nőnek fel.
Læs mere
Koncz Zsuzsa a magyar popzene egyik legnagyobb élő legendája, akin nem fog a kor, aki mindig aktuális és hiteles. Örökérvényű dalain generációk nőttek és nőnek fel.
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 29. Juli 2017 20:30
Az első Ki mit tud-on - a tévés tehetségkutató műsorok ősén – ismerte meg egy csapásra az ország. 1963-tól az Omega, az Illés, majd a Metró zenekarokkal énekelt, első átütő lemezsikere a Rohan az idő című dal volt 1966-ban. Ezután felvételeit az Illés zenekarral, majd a Fonográffal készítette, ezeken - és azóta minden lemezén - meghatározó alkotótársa Bródy János. Negyven album - többségük arany vagy platinalemez - hazai és külföldi fesztiválsikerek, koncertek, emlékezetes tévéműsorok és rangos kitüntetések jelzik pályafutását.
Nagyszerű zenekarának kíséretében adja elő a mindenki által ismert slágereit, a „Ha én rózsa volnék”-on át az „Ég és Föld között”-ig, és a „Jöjj, Kedvesem”-től a „Valaki kell, hogy szeressen”-en át a „Miért hagytuk, hogy így legyen”-ig.
Koncz Zsuzsa 2017 nyarán egyetlen koncertet ad: Veresegyházon. Új lemezének, a Vadvilágnak a dalaiból a Mézesvölgyi Nyáresték közönsége hallhat elsők között élőben.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
22 év után újra együtt a V-Tech, és a duó közösen készül egy óriási show-ra 2026. április 4-én, az MVM Dome-ban!
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Április 26. és május 10. között zajlik a 26. Budapest Táncfesztivál: világszínvonalú társulatok, markáns alkotói világok, nemzetközi sztárelőadások, friss magyar…
A világhírű olasz énekes, Biondi lágy baritonja, mediterrán szenvedélye különleges koncertélményt ígér Budapest egyik legvarázslatosabb szabadtéri helyszínén, a Margitszigeten!
Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.