Karácsony a Porondon
Immár ötödik alkalommal tér vissza a Szombathelyi Kötélugró Klub és a Weöres Sándor Színház közös, ünnepre hangoló revüműsora. more
Immár ötödik alkalommal tér vissza a Szombathelyi Kötélugró Klub és a Weöres Sándor Színház közös, ünnepre hangoló revüműsora. more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Monday, December 22 2025 6:00PM
-Az ellopott ajándékok-
A színpadon lélegzetelállító artistaelemek, légtornászok, táncos és zenés produkciók váltják egymást, hogy megidézzék az ünnep varázsát.
Idén megismerhetjük Manóapó elbűvölő feleségét, Manóanyót, találkozhatunk a titokzatos Jégmadárral, és szemtanúi lehetünk, ahogy Giga és Nano, az erő és az ész, páratlan humorral csapnak össze. A karácsonyi revüműsor előadói között ott lesznek a világhírű Cirque du Soleil egykori artistái, Bánhegyi Adrienn és Bánhegyi Kata, táncosok és énekesek valamint a feltörekvő tehetségek új generációja a Szombathelyi Kötélugró Klub tagjaival, élükön a világrekorder Nagy Lottival.
Szereplők:
Manóapó – Orosz Róbert, színész
Manóanyó – Bálint Éva, színész
Manók – Nagy Lotti, Baumgartner Luca, Halmosi Dézi (kötélugrók)
Manótanonc – Szabó Róbert Endre, színész
Ének – Tóth Dániel, jazzénekes; Korponay Zsófia, énekes
Karika és BMX – Söre Péter, előadóművész
Hullahopp / Légtorna – Halasi Márk, artista
Jégmadár – Papp Virág, artista (BIAK)
Hókirálynő – Bánhegyi Adrienn, artista
Kislány – Bánhegyi Kata, artista
Grincs – Kiddy Kőhalmi András, breaktáncos
Giga és Nano – Gadó András, erőemelő; Kiss László, mozdulatművész
Zsonglőr – Bodor Dániel, artistanövendék
Hópehelyke és a Rénszarvasok – Kumar Karina és Balogh Dia, Balogh Mara, Biczó Hédi, Fehér Léna, Kiss Dénes Bori, Kocsis Luca, Láng Laura, Márkus Eliza, Ringhoffer Eszter, Simon Emma
Koboldok – Simon Emma, Fehér Léna (kötélugrók)
Babák – Baumgartner Sára, Szentgyörgyvölgyi Zora, Varga Flóra (kötélugrók)
Hóemberek – Bánhegyi Kata, Baumgartner Sára, Fritz Viktória, Molnár Emma, Papp Virág, Sali Laura, Szentgyörgyvölgyi Zora, Zelenyánszky Luca (kötélugrók)
Fenyők – Sali Laura, Baumgartner Sára, Fritz Viktória
Táncosok – Benke Barnabás, Kirchknopf Lola, Zelevics Fruzsina (Savaria TSE)
Levelet olvasó és éneklő kislány – Biczó Hédi
Alkotók:
Designer: Lőrinczy Laura
Koreográfus asszisztens: Varga-Kató Anikó
Hangosító: Simon J. Zoltán
Világosító: Kiss Zoltán
Videó: Horváth-Toki Tibor
Ügyelő: Pados Bernát
Kommunikáció: Horváth Nóra
Koordinátor: Bánhegyi Attila
RENDEZŐ, KOREOGRÁFUS: Füle Magdolna
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
Mi történik, ha a Queen dalai a jazz nyelvén szólalnak meg? Erre a kérdésre ad választ a Budapest Jazz Orchestra…
Kilencedik alkalommal rendezi meg jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) a nehéz helyzetbe került, egészségi állapota következtében rászoruló, szakmabeli…
Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.