Ikra és kaviár
egzisztencialista tragédia
egzisztencialista tragédia
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Mandag, 14. April 2025 19:00
Ikra és kaviár
Jurog Verzen valaha sebész volt, most a 68-as munkás. Egy félresikerült mondat a hivatalban, és máris az életéért küzd. Tragédiája a kafkai bürokrácia abszurditását és a cronenbergi testkultusz groteszk vízióját idézi meg egy közeli jövőből, ahol a globális felmelegedés elől a munka árnyékába menekül mindenki, amíg éjszakára lehűl az idő.
Írta: Pirisi Máté
Rendező: Kozma Katica
Zene: Vitus Eszter, Deák-Volom Dávid
Színészek:
Herczegh Péter
Polyák Anita
Bognár Bence
Koreográfia: Herold Eszter
Jelmez: Pirisi Julianna
A III. Madách Musical Pályázat győztes műve, amely 52 pályamű közül nyerte el az első díjat, forradalmian új hangvételű musical, melyben a kor magyar dallamvilága keveredik XXI. századi zenei formákkal. Szerelem, szenvedély, küzdelem a hazáért, a magam igazságáért, az életért. Háromgenerációs, nagyszabású, magával ragadó, látványos előadás.
Napjainkban aligha képzelhető el műalkotás, amely fontosabb figyelmeztetést rejtene magában a fenyegető természeti jelenségekről és a Föld lehetséges sorsáról vitázó emberiség számára, mint Az istenek alkonya. Talán még van idő arra, hogy visszaadjuk a gyűrűt a Rajna sellőinek.
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”
Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.
Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.
"Gödöllő 60" Színházi Fesztivál Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 04. 01. (szerda) 19.00
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.